Jak na pronájem nákladních vozů? Víme, kde se poohlédnout!

Potřebujete osobní automobil, pro který však po většinu roku nemáte využití? Není nic jednoduššího, než si ho vypůjčit. Autopůjčoven u nás působí nepočítaně a většina z nich nabízí kvalitní vozy za příznivé ceny. Ale co si počít v případě tak trochu jiných požadavků? Pokud vám nejde o osobák, ale o stěhovací vůz, tahač, cisternu nebo jiné nákladní či užitkové vozidlo, rázem je nabídka mnohem užší. Najde se vůbec někdo, kdo půjčuje vozy z tak specifických kategorií?

Vozy od Financial System si půjčují jednotlivci i firmy

Situací, kdy přijde vhod nákladní nebo jiné speciální vozidlo, je nespočet. Velmi často jde o stěhování, ale také převoz stavebního materiálu. Ale pořizovat si kvůli tomu vlastní dodávku či náklaďák? Ekonomičtější je pronájem.

Pronájem nákladních vozů se vyplatí i firmám, které nemají dostatečný kapitál na pořízení vlastního vozového parku, případně nákladní vozidla potřebují pouze sezónně. A přestože se poplatek za zapůjčení jeví jako poměrně vysoký, je třeba počítat také s náklady za servis, opravy a pojištění. V konečném součtu se tak pronájem často jeví jako mnohem výhodnější.

Půjčovna Financial System s.r.o. disponuje širokým vozovým parkem, který čítá nákladní, užitkové a speciální vozy z kategorií do 3,5 t i nad 3,5 t. Nechybí ani návěsy, přívěsy, cisterny, přepravníky na dřevo a další specifická technika.

Jak si pronajmout vůz? Je to snadné!

Pronájem vozidel od Financial Sysem je naprosto bezproblémový. Na webu je aktuální nabídka nákladních vozů k pronájmu – stačí si vybrat a domluvit se na konkrétním termínu. Při podpisu smlouvy předložíte řidičský a občanský průkaz, případně živnostenské oprávnění. Administrativa netrvá déle než 15 minut a poté dostanete klíčky od pojištěného vozidla v perfektním technickém stavu.

Chcete se o pronájmu nákladních vozidel dozvědět více? Pokračujte na financialsystem.cz.

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.