Víme, s jakými přípravky udržíte své auto špičkově čisté

Naši plechoví parťáci neslouží jen k dopravě z bodu A do bodu B. Pro mnoho lidí jsou zároveň nejlepším kamarádem, o kterého se neustále starají a snaží se jej udržet v co nejlepším stavu. Není to jen o pravidelném servisu a opravách, nýbrž i o ochraně exteriéru. Jak na to?

Čistota prodlužuje životnost

Nejspíše vám je jasné, že nejrůznější materiály dostávají během svého života pěkně zabrat. Mráz, horko, UV záření, déšť, krupobití i další jevy dokážou pěkně odrovnat plechy, plasty i gumu. Přesně proto je nutné tyto povrchy pořádně chránit. Naprostým základem je nano vosk na auto, jenž rozzáří veškeré části auta. Zároveň aktivně brání vzniku nových nečistot, škrábanců i odřenin.

V současnosti je populární hlavně nano keramická ochrana laku. Přípravky tohoto typu vytvoří neviditelnou vrstvu o tloušťce 2–3 mikronů. Ta vydrží aktivní dokonce až 60 měsíců od původního nanesení. Díky tomu zabráníte přílišnému působení UV záření i vlhkosti.

Bezpečí nadevše

Co se týče bezpečnosti na cestách, v žádném případě si nenechte ujít nano tekuté stěrače. Jejich úkolem je vytvoření ochranné vrstvy na oknech. Ta odpuzuje déšť, zabraňuje vzniku mastnoty a zajistí vám perfektní výhled i ve ztížených podmínkách.

Naprostou klasikou je samozřejmě nano autošampon. Opravdu kvalitní prostředek najdete v e-shopu Na sucho, který se specializuje na nejmodernější technologie v oblasti čištění vozů i motorek. S jeho pomocí oživíte zašlé povrchy, hravě si poradíte s ulepenými fleky, zaschlým hmyzem i dalšími katastrofami.

Chcete se přesvědčit sami, jak velký rozdíl představují moderní nano technologie při péči o vaše vozidlo? Mrkněte se na webové stránky zmíněného e-shopu a ihned to zjistíte. Nemusíte se ničeho bát, protože v kolonce „Návod a postup“ si přečtete o tom, jak správně čistit.

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.