Vyrážíte za kempováním? Víme, co byste si s sebou měli přibalit!

Chystáte se na dovolenou v karavanu? V tom případě si před odjezdem zkontrolujte, jestli vám náhodou nechybí některá z důležitých věcí. Sestavili jsme pro vás orientační seznam, který by se vám mohl hodit.

Vybavení pro vozidlo

Ještě před tím, než sešlápnete plynový pedál a vyrazíte vstříc novým zážitkům, proveďte důkladnou prověrku technického stavu vozidla. A přestože se vám bude jevit jako naprosto bezvadný, rozhodně si s sebou vezměte sadu základního nářadí, tlakoměr pneu, výstražný trojúhelník, náhradní žárovky, zvedák a hasící přístroj. Samozřejmostí by mělo být i náhradní kolo s pumpičkou. Počítejte s tím, že spotřeba paliva může být výrazně vyšší, než předpokládáte – v takovém případě se vám bude hodit i kanystr s benzínem/naftou.

Pro pohodlí při kempování

Pohodlí je důležité, a protože nebudete po celou dovolenou pouze v karavanu, ale také na čerstvém vzduchu, měli byste si pořídit kvalitní kempingový nábytek. Měl by být komfortní, ale také skladný, aby ve složeném stavu nezabíral příliš mnoho místa. Odpolední siestu můžete trávit na houpací síti a pro slunění u vody je ideální rozkládací lehátko. Je lepší než deka, na kterou okamžitě naleze hmyz.

Prodejci kempingového vybavení nabízí i různé praktické doplňky. Například v podobě držáku nápojů, který lze přidělat na rozkládací židli. Tyto drobnosti přispívají k lepší relaxaci.

Porozhlédněte se u specializovaného prodejce

Věcí, které byste si s sebou měli vzít na kemping, je nespočet. S ohledem na individuální potřeby každého z vás bude lepší, když navštívíte eshop s náhradními díly a doplňky svetkaravanu.cz a porozhlédnete se v široké nabídce zboží. V internetovém obchodě pro karavanisty najdete kempingový nábytek, markýzy a předstany, outdoorové vybavení, chlazení a další důležité věci, se kterými si dovolenou užijete na sto procent.

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.