Vyzkoušejte konfigurátor alu kol: Jak by nové liťáky vypadaly na vašem autě?

Proč si pořídit hliníkové disky neboli alu kola? Přináší specifické výhody, jako například schopnost lépe odvádět teplo, takže dochází k efektivnějšímu ochlazování pneumatik a brzd. Zároveň jsou lehčí, a proto vedou k nepatrnému snížení spotřeby a zlepšení jízdních vlastností vozidla. Co je však pro většinu českých řidičů podstatné – vypadají skvěle a automobil díky nim získává na významné plus na celkovém vzhledu.

Pokud si delší dobu pohráváte s myšlenkou na pořízení hliníkových kol, ale nemáte představu, jak bude vaše fáro s novými koly vypadat, máme pro vás perfektní tip. Vyzkoušejte tento online konfigurátor alu kol, který jsme našli u specializovaného prodejce AluaPneu.cz.

V e-shopu AluaPneu.cz najdete široké spektrum hliníkových disků, pneumatiky a příslušenství, ale také aplikaci, která vám přímo v prohlížeči ukáže, jak budou elektrony vašemu vozidlu slušet. V čem je jedinečná?

Použití online konfigurátorů je snadné a zábavné. Jednoduše nahrajete fotku v obvyklém formátu (JPEG) z vašeho počítače a pak už jen zkoušíte jednotlivá alu kola. Znáte efektivnější způsob, jak najít ideální variantu bez nutnosti objednání?

Co za vás online konfigurátor nevyřeší, je dilema mezi vícero slušivými alu disky. Pokud se nedokážete rozhodnout, neváhejte si foto s alu disky stáhnout a sdílet na sociálních sítích. Však on už se mezi vašimi přáteli najde někdo, kdo vám rád poradí. Případně rovnou nasdílejte tip na konfigurátor, určitě se bude někomu hodit!

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.