Výkup automobilů již nefunguje přes autobazary. Jak prodat auto?

Nezájem autobazarů o soukromé prodejce aut, především těch starých, mnohdy nepojízdných či bouraných, pomohl ke vzniku skvělé zákaznické služby. Majitelé těchto vozů mají opět možnost snadno prodat svůj vůz, dokonce snadněji než kdy dříve. Stačí využít službu Auto Výkup.

Velké autobazary dnes využívají spíše nabídku vozidel ze zahraničí. Ty malé zas nevyplácí peníze za automobil ihned, ale až po jeho prodeji. A k tomu mnohdy ani po dlouhých měsících nedojde. Auto chřadne bez střechy nad hlavou, a nakonec se nám vrací bez peněz a v horším stavu, než jsme jej tam dovezli.

Ještě hůře končí ti, kteří se rozhodnou prodávat přes nabídku v online bazarech. Jde o práci na full time. Telefony zvoní, maily plní e-mailovou schránku, ale zájemci se nakonec nedostaví, nebo nabízí pouze nesmyslně malé částky za vůz. Ta nejhorší situace nastává, když si uvědomí, jakou silnou zbraň mají v ruce, co se týče povinné záruky, kterou musíte kupujícímu nabídnout. Co na tom, že jste prodali vůz na součástky. Po pár měsících se objeví s požadavkem na dodatečné snížení kupní ceny, protože na automobilu něco nefunguje. Těžko se dokazuje, že jste na to kupujícího upozornili. Navíc na starém vozidlu vhodném už jen na součástky se objevují stále nové a nové závady.

Pojďte auto prodat jinak

Výkup automobilů nemusí být vůbec stresující. Představte si, že si dnes online zjistíte odhad ceny a už zítra u vás budou zástupci firmy a vyplatí vám peníze za automobil v hotovosti na ruku. Nemusíte dokonce ani trávit noc přípravou smlouvy. Na to vše jsou ve firmě připraveni. Seriózní dokumenty nebudete mít žádný problém podepsat. Zbavují vás dokonce povinnosti držet záruku.

Jestliže vás služba zaujala, určitě se ptáte, kde sídlí. To však řešit nemusíte. Přestože se specializuje na Prahu a Středočeský kraj, vaše auto vykoupí odkudkoliv v republice. Přijede za vámi třeba až do Beskyd či na Šumavu a auto si zdarma odveze. A nejen osobní. Firma od vás vykoupí i dodávky, motorky, čtyřkolky a veterány, včetně vojenských.

 

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.