Stěhujete se? Půjčte si dodávku

Spousta lidí, kteří chtějí ušetřit, se stěhuje raději vlastními silami. Zmobilizují rodinu či kamarády a veškerý nábytek a věci odnosí společně. To není problém. Otázkou je, v jakém voze se vlastně přestěhujete.

Ne každý má kamaráda s dodávkou. Pokud vy takového nemáte, nezbude vám než si dodávku půjčit. V dobré autopůjčovně vám dokonce pomohou s výběrem. Nebojte, už se setkali s mnoha lidmi ve vaší situaci, takže dobře vědí, co vám přijde vhod.

Dobře se podívejte na podmínky půjčovny

Zejména ve větších městech je zapůjčení dodávky hračkou, protože autopůjčoven tam pravděpodobně působí více. Podle čeho tedy vybrat tu nejlepší? Chtělo by se říct že podle nabídky dodávek. Pro stěhování ale většinou nepotřebujete nic až tak specifického, takže vhodnou dodávku najdete prakticky v každé půjčovně. Zaměřte se raději na podmínky půjčování.

Půjčte si tam, kde po vás nebudou chtít platit za každý kilometr. Moderní přístup je takový, že si převezmete vůz s plnou nádrží, najezdíte tolik kilometrů, kolik chcete, a s plnou nádrží ho zase vrátíte. Zaplatíte pouze předem stanovenou částku, nepřiplácíte nic za to, kolik kilometrů jste najezdili.

Moc pěkné je, když vám k zapůjčení firma nabídne ještě bonusové služby, například zdarma půjčí GPS navigaci.

Využijte nabídku MAXI Autopůjčovny

Přívětivé podmínky v Praze nabízí MAXI Autopůjčovna. Neomezuje nijak kilometry, nepřiplácíte za to, kolik km najezdíte. Dokonce můžete vyjet kamkoliv po Evropě a neplatíte nic navíc. Cena za pronájem se prostě nemění.

Ceny začínají již na 600 Kč za den, což je velmi příznivá částka. Na výběr máte z vozového parku čítajícího 50 dodávek, takže zcela jistě najdete nějakou vhodnou dodávku. Rezervovat si ji můžete velmi snadno online přímo na webu MAXI Autopůjčovny. V provozu je od pondělí do soboty od 9 do 6 večer, pobočku najdete v Praze 9.

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.