Iveco Daily pro udržitelné a ziskové podnikání

Dodávka Iveco Daily je jako stvořená pro oblasti podnikání, při nichž musíte trávit spoustu času za volantem. A v takovém případě určitě chcete, aby ten čas byl strávený příjemně a s veškerým pohodlí. Daily, po čtyřiceti letech vývoje, tohle všechno určitě splňuje.

Dodávka Iveco Daily je výrobcem prezentována jako skutečný společník při obchodním úspěchu. Přichází s veškerými moderními vymoženostmi, díky nimž i ty nejnáročnější úkoly zvládnete rychle. A s ohledem na životní prostředí!

Úspora za provoz je velmi příjemná

Každé auto znamená vysoké náklady. Nejen na pořízení, nýbrž také na provoz. Iveco Daily vás v tomto směru potěší. Díky technologii Daily se motory tohoto typu vozidla vyznačují nízkou spotřebou paliva. Mají elektronicky řízené turbodmychadlo, pomáhají také pneumatiky patřící do třídy A Super Eco. Uspoříte až 10 % paliva.

Podobná je úspora za další položky, které jsou neopomenutelnou součástí provozu automobilu. V Iveco Daily můžete například méně často vyměňovat olej. V městském provozu ušetříte až 10 % nákladů.

Znáte Iveco Daily AIR-PRO?

Loni se světu představila nová řada Daily Air-Pro, která přinesla pneumatické odpružení s elektronickými ovládacími prvky a hlasového asistenta IVECO DRIVER PAL. Chlubí se i novou manuální převodovkou a sedačkami z paměťové pěny. Došlo také na designový facelift, propracovanější je mřížka chladiče i palubní deska. Pokud tedy chcete vidět to nejlepší, měli byste vidět Iveco Daily. A kde?

Na Iveco Daily furgon se můžete přijít podívat přímo do IVECO STROJSERVIS v Praze. Na webu si raději ověřte, zda je zrovna dodávka Iveco Daily skladem. Pokud se vám Daily líbí, avšak hledáte spíš levnější řešení, firma prodává také ojeté vozy. Rovněž ojeté modely Daily jsou aktuálně v nabídce. A jestliže si nejste jistí, zda je zrovna tenhle vůz vhodný pro vaše podnikání, na začátek si ho můžete půjčit a pak třeba koupit, bude-li vám vyhovovat.

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.