Bazar stavebních strojů šetří vaše náklady

Je známou pravdou, že nová je věc pouze jeden den. Stejné je to i se stavebními stroji a mechanizací. Možná stojíte před rozhodnutím si stroj zakoupit nový. Kromě nadsazené ceny se ale budete muset vypořádat i s dalšími nepříjemnostmi. Přejete si ušetřit nebo získat peníze za vaše již nepotřebné stroje? Bazar stavebních strojů dokáže zprostředkovat koupi i prodej.

Bazar stavebních strojů jako výborné východisko pro váš projekt

Zdají se vám ceny nových strojů a mechanizací až příliš nadhodnocené? Bazarové stroje mají kromě nižší ceny ještě jednu velkou výhodu – stroj je již plně v provozu, a proto je plně funkční a zaběhnutý. Odpadají tak počáteční nejistoty spojené s novým strojem. Pokud si nejste jisti výběrem, bazar stavebních strojů nabízí i možnost půjčení různých strojů, kdy se následně rozhodnete pro to, co vám bude vyhovovat nejvíce. Je to nejlepší východisko pro všechny projekty, kde si přejete ušetřit zbytečné výdaje.

Výkup stavebních strojů a mechanizace

Pokud přemýšlíte o koupi stroje a chcete nejprve svůj již nepotřebný stroj prodat, můžete se také obrátit na bazar stavebních strojů. Ten nabízí zprostředkování koupě nebo prodeje i peníze ihned za vaše již použité stavební stroje a mechanizace. Nový stroj také získáte na protiúčet. Použité stroje si můžete vybrat například v komisním prodeji, kde je zajištěn také individuální dovoz každého stroje.

Bazar nabízí stroje, mechanizaci i náhradní díly

V bazaru získáte pouze prověřené stavební stroje a mechanizaci. Navíc můžete ušetřit při koupi zánovních či použitých náhradních dílů nebo jednotlivých komponentů ke strojům – pořídíte tak velmi levně pneumatiky, lopaty, paletizační vidle a další součásti strojů. Stroje a stavební vybavení, jako je vibrační technika NTC, rypadlonakladače HYDREMA, smykové nakladače LOCUST a další, si tak pořídíte mnohem levněji než v případě nových strojů.

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.