Zapůjčení dodávky se nebojte. Víme, na co si dát pozor!

Potřebujete přestěhovat rozměrnější nábytek, větší množství stavebního materiálu či cokoliv jiného, co se nevejde do osobního auta? Řešení je jednoduché – navštivte půjčovnu užitkových vozů a půjčte si dodávku, která odpovídá vašemu plánovanému využití. Zapůjčení dodávky se nemusíte bát, jde o běžnou službu, kterou Češi s oblibou využívají. Na druhou stranu není na škodu zohlednit určité faktory určující kvalitu dané půjčovny. Prozradíme vám, na co si dát pozor!

Na užitkové vozy narazíte na každém kroku a nutno podotknout, že půjčovny vychází zákazníkům vstříc. Ceny za pronájem jsou příjemné a obecně se zlepšuje také kvalita. Ostatně není se čemu divit, konkurence je poměrně tvrdá a spokojení zákazníci rozhodují o osudu firmy. Potěší vás i komplexní servis, minimum administrativních záležitostí a relativní nízké vratné zálohy.

Vraťme se však k tomu, co zaznělo v úvodu. Co vám nabídne renomovaná půjčovna dodávek, na kterou se můžete spolehnout?

Klíčová je dostatečně široká nabídka užitkových vozů. Nedělejte kompromisy a vyberte si dodávku, která vám bude ve všech směrech vyhovovat. Nepodceňujte ani stáří a technický stav vozu.

Důležitá je i přijatelná cena za zapůjčení, nicméně si dejte pozor na to, zda jsou již v základu zahrnuty dálniční poplatky a přistavení vozidla. Pojištění odpovědnosti a silniční daň by měly být samozřejmostí.

Některé půjčovny dodávek počítají k běžným platbám i najeté kilometry. Vyberte si půjčovnu, která si tento poplatek neúčtuje. Předejdete nepříjemnému překvapení v podobě vysokému navýšení ceny.

Renomované půjčovny dodávek mají pro zákazníky různá příjemná překvapení. Může se jednat o zapůjčení GPS zdarma či jiné drobnosti.

Vyžadujte také nonstop asistenční službu. Přijde vám vhod v momentě, kdy dodávka začne zlobit nebo zcela vypoví službu.

Nyní již víte, podle čeho vybrat půjčovnu dodávek. Pokud neznáte žádnou, která splňuje výše uvedená kritéria, zamiřte na www.dodavky.cz.

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.