Na povinném ručení můžete ušetřit i bez kompromisů

Za málo peněz ještě méně muziky aneb co je levné, nemůže být kvalitní… V případě povinného ručení naštěstí nic podobného neplatí. Vzhledem ke konkurenčnímu boji jednotlivých pojišťoven najdete v nabídkách atraktivní balíčky za skvělé ceny. Pojišťovny se doslova předhání a snaží se zákazníky nalákat na nejrůznější bonusy. A protože se zákonnému pojištění odpovědnosti z provozu vozidla nevyhne žádný motorista (nepovinné je havarijní pojištění), prozradíme vám, na co si dát při výběru povinného ručení pozor. Budete-li dodržovat následující doporučení, ušetříte a zároveň získáte skvělé pojistné krytí.

Jak správně vybrat povinné ručení?

Pro většinu lidí je hlavním kritériem cena, nicméně podotýkáme, že klíčovou roli by měly hrát především tyto faktory:

  • výše pojistného limitu (vyžadujte vyšší než základní krytí)
  • systém bonusů a možnosti získání slev
  • úroveň asistenčních služeb
  • doplňková pojištění

Co se týče ceny povinného ručení, většina pojišťoven přihlíží k věku žadatele, místu bydliště, značce a modelu vozidla a v neposlední řadě také k objemu motoru. Výjimkou je pojišťovna AXA, která stanovuje cenu na základě reálného výkonu.

Chcete ušetřit a získat nejširší asistenční služby na trhu?

Pojišťovna AXA nabízí 3 varianty pojistných limitů (až 140 mil. Kč), atraktivní bonusový systém s možností převodu od předcházejícího pojistitele (nepřijdete o svůj bonus) a slevu ve výši 10 % při platbě na celý rok.

Pojištění vozidel je atraktivní i z hlediska nadstandardních asistenčních služeb. Pojišťovna zajišťuje řidičům nonstop asistenci, která přijde vhod v momentě, kdy si pojištěnec zabouchne klíčky, dojde mu palivo, potřebuje vyměnit pneumatiku při defektu či se na cestách dostane do jiných problémů.

Cenu povinného ručení u pojišťovny AXA zjistíte pomocí online kalkulátoru na www.axa.cz.

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.