Jedinečná dovolená v luxusním obytném autě

Letošní zima bude zanedlouho minulostí a opět začne čas dovolených. Pokud se nemůžete domluvit, jak bude vaše příští dovolená vypadat, máme pro vás perfektní tip. Vydejte se na dovolenou v obytném autě nebo karavanu – zažijete spoustu úžasných chvil, na které budete rádi vzpomínat. Prozradíme vám výhody a přidáme tip na renomovanou půjčovnu, v jejímž portfoliu najdete luxusní obytné auto NobelART A-9000.

Kdo je mobilní, stihne toho více

Situace se má následovně. Vy toužíte po slunění na písečných plážích, ale zbytek rodiny má ohledně dovolené úplně jiné představy. Horská turistika, prohlídka památek a množství dalších aktivit, které spolu zdánlivě nijak nesouvisí. Jak uspokojit všechny členy rodinného klanu a stihnout toho co možná nejvíce? Klíčem k úspěchu je caravaning.

Dovolená s obytným autem zboří vaše představy o cestování. Pocítíte svobodu a začnete si užívat již od prvního kilometru. Během relativně krátké doby obrazíte nespočet krásných míst, to vše s mobilní střechou nad hlavou, ve všech ohledech srovnatelnou se zázemím hotelu. Moderní obytná auta a karavany nabízí špičkovou výbavu, díky které se do nich okamžitě zamilujete.

Je lepší obytné auto, nebo přívěs?

Nabízí se však otázka, zda je lepší obytné auto, nebo karavan. Volba je otázkou osobních priorit – obytné auto snoubí „vše v jednom“, nemá tak vysoké nároky na řidičské umění a umožňuje rychlejší cestování. Přívěs neboli karavan lze kdykoliv odpojit a vydat se na výlety po okolí jen v osobním voze. Zároveň většinou nabízí o něco více prostoru (což neznamená, že je v obytňácích málo místa). Nevýhodou přívěsu je horší manipulace (zejména couvání), nižší cestovní rychlost a požadavek na silnější vozidlo.

Nabídka, která se neodmítá

Ať už se nakonec rozhodnete pro obytné auto nebo karavan, s výběrem vám pomůže známá půjčovna karavanů Bydliky.cz. V nabídce najdete obytná auta a karavany různých velikostí, všechny pravidelně servisované a čisté.

Pomyslný vrchol nabídky představuje obytné auto NobelART A-9000. Luxusní obytný vůz na platformě Fordu Transit disponuje výkonným a úsporným dieselovým motorem o obsahu 2.2 (114 kW). Nadstavba obsahuje lednici s mrazákem, nádrže na čistou a odpadní vodu, plynový bojler, samostatný sprchový kout, WC, 3-plotýnková vařič, TV s DVD přehrávačem, prostornou garáž, nosič na 2 kola, trezor, vnitřní rolety a další výbava. Půjčovna neklade omezení na najeté kilometry a přidá vám spoustu příslušenství navrch.

Chcete se dozvědět další informace? Najdete je na www.bydliky.cz.

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.