I na pojištění se dá ušetřit díky slevovým kupónům

Slevové kupóny jsou fenoménem dnešní doby. E-shopů je v malém českém internetovém rybníčku spousta, a tak se prostě musí snažit, aby mezi ostatními vynikly. Jednou z dobrých marketingových strategií, z níž těží především zákazníci, jsou pak nejrůznější slevy, akce a slevové kupóny. Věděli jste ale, že díky slevovému kupónu se dá ušetřit i na pojištění?

Slevové kupóny online totiž nabízí kdejaký e-shop. Ty, co prodávají nábytek, kosmetiku, krmiva pro domácí mazlíčky, ale právě i pojišťovací společnosti. A jste to vy, kdo na tom může vydělat!

Při cestě na dovolenou si zřiďte levné cestovní pojištění

Jistě vás v létě čeká nějaká dovolená v zahraničí. Spousta Čechů stále riskuje a vyjíždí za hranice bez pojištění. Nedělejte to. Cestovní pojištění potřebujete, i když míříte třeba jen k našim sousedům na Slovensko. Stojí pár desítek korun na den, a když si ho navíc ještě pořídíte se slevou, vážně vám vítr v peněžence neudělá. Slevu na cestovní pojištění nabízí třeba AXA Assistance, ČSOB pojišťovna, Fajn pojištění, Invia, Česká pojišťovna a další.

Ušetřete na povinném ručení

Dalším typickým produktem, na němž může běžný člověk ušetřit, je povinné ručení. Vyzkoušejte Epojisteni slevový kód, díky němu dostanete slevu 100 Kč. Epojisteni.cz je srovnávač povinného ručení, takže si tam najdete to nejlevnější, a ještě dostanete slevu. Všechno přitom vyřídíte online a za pár minut.

Pojistěte si také motocykl, internetová rizika nebo obsah zásilky

Pojistit se dá dnes kdeco. A velkou většinu z těchto pojištění lze sehnat se slevou. 10% slevu dostanete na pojištění internetových rizik od ČSOB, 15 % na havarijní pojištění od stejné společnosti, 30 % + 15 % na pojištění majetku a odpovědnosti za škodu od Allianz.

Prostě a jednoduše objednávat si dnes přes internet cokoliv bez vyhledávání těch správných slevových kódů se vůbec nevyplácí. Okrádáte tím jen sami sebe.

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.