Ušetřete a využívejte kvalitnější povinné ručení. Vše vyřídíte online!

Provozovatelé a majitelé motorových vozidel nemají na vybranou. Bez pojištění odpovědnosti z provozu vozidla neboli povinného ručení se neobejdou. Mohou si však vybrat pojišťovnu, u které pojistku uzavřou. A jak jste na tom se zákonným autopojištěním vy? Pokud z nějakého důvodu nejste spokojeni s cenou nebo parametry daného produktu, na nic nečekejte a pusťte se do hledání výhodnější nabídky. S trochou štěstí ušetříte i několik tisíc korun ročně!

Povinné ručení chrání řidiče před následky vlastních chyb

Povinné ručení poskytuje pojistnou ochranu pro případ škody způsobené provozem motorového vozidla. To v praxi znamená, že v případě škodní události, kterou zaviníte vy, nebudete muset náhradu škody platit ze svého – o vše se postará pojišťovna. Vzhledem k ceně automobilů přitom nejde o zanedbatelnou částku. I menší ťukanec do luxusního vozidla může vyjít na statisíce. Hromadná nehoda dokonce i na miliony. Vhodně zvolené povinné ručení vás efektivně ochrání.

Vzhledem k množství produktů, které se často liší jen v detailech, není jednoduché vybrat tu nejlepší variantu. V prvé řadě se neorientujte pouze na základě nejnižší ceny. Rozhodující je optimální poměr ceny a kvality nabízených služeb, včetně asistence při nehodě. Na druhou stranu platí, že některé levnější produkty zahrnují špičkové služby, se kterými se dražší pojistky nemohou rovnat.

O bonus nepřijdete

Zároveň se u stávající pojišťovny nenechte zlákat výší bonusu. Až 50% bonus totiž dostanete i ze zákona a neztratíte ho jen proto, že se rozhodnete změnit pojišťovnu. Litý konkurenční boj donutil pojišťovny slevit na pojistném a bojovat o klienty i lepším rozsahem nadstandardních služeb. Chopte se své šance a získejte za své peníze mnohem lepší produkt.

V rámci připojištění se vyplatí zvážit také:

  • pojištění skel, které vám přijde vhod při časté jízdě po špatných silnicích
  • pojištění při střetu se svěří pro bezpečnější jízdu na venkově
  • pojištění cestovního zavazadla s drahými věcmi

Jak vybrat nejlepší povinné ručení?

Komu by se chtělo ztrácet čas na pobočkách jednotlivých pojišťoven a následně ručně porovnávat nabídky? Žijeme v době informačních technologií a není nic jednoduššího, než využít srovnání povinného ručení online. Budete potřebovat pouze pár minut čas, malý a velký technický průkaz – pro opsání parametrů, které mají na konečnou cenu pojistného vliv.

Postup porovnání je snadný. Do online kalkulátoru vyplníte požadované údaje a obratem se vám zobrazí žebříček nejvýhodnějších produktů. Zda se pro některý z nich rozhodnete, je pouze na vás. Pakliže vyhodnotíte některou z nabídek jako výhodnou, doplníte podrobnější údaje pro smlouvu, zaplatíte (převodem z internetového bankovnictví) a následně dostanete zelenou kartu. Ta vám poslouží jako doklad o zaplacení pojistky.

Jednodušší už to být nemůže – klikněte si pro výhodné povinné ručení online i vy. Intuitivní porovnání nabízí známý server měšec.cz.

You may also like...

1 Response

  1. LubosHa napsal:

    Nejlepší je stejně hodit si svůj vůz do kalkulačky povinného ručení – http://www.klikpojisteni.cz/povinne-ruceni/ – jinde lepší výsledek nenajdete.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.