Pojišťovna tvrdila, že si nehodu vymyslela

Také se vám již stalo, že pojišťovna vyhodnotila dopravní nehodu jako vymyšlenou? Nejste v tom sami. I tyto praktiky bohužel patří mezi taktiku pojišťoven.

Nebyla jsem viník, ale škodu mám jen já!

Paní Koblové se stala dopravní nehoda na okraji její vesnice. Řidič, který vyjížděl na silnici z pozemku před jeho domem si jí nevšiml. Kdyby paní Koblová, v momentě leknutí, nestrhla volant do vlevo rostoucích stromů, určitě by došlo ke srážce obou aut.

Řidič, který nehodu zavinil tedy z celé situace vyšel bez úhony, za to paní Koblová má jeho vinou poničený předek auta. Na místo byla přivolána také police, která celou nehodu zdokumentovala a sepsala. Paní Koblová i viník nehody dle rad policie nakonec vypsali záznam o dopravní nehodě, dle jejich slov se totiž nejednalo o školu převyšující 100 000 Kč. A mysleli si, že tím bude vše vyřešeno, pojišťovna to zaplatí a konec.

Prý jsem si to vymyslela

Překvapení však došlo zanedlouho. Pojišťovna totiž shledala tuhle nehodu jako smyšlenou. Dle jejich slov totiž nemohlo k nehodě dojít tak, jak byla popsána. Z tohoto důvodu bylo pojistné plnění zcela zamítnuto.

„Vše probíhalo, jak má. Policie situaci zdokumentovala a zapsala, viník nehody také přiznal svou chybu. Kdo by tedy čekal, že zcela zřejmou situaci, dopravní nehodu bude pojišťovna zpochybňovat? Myslela jsem, že vše bude rychle vyřešeno,“ píše paní Koblová společnosti Vaše nároky.cz, která jí nakonec pomohla.

Začala jsem to řešit

Paní Koblová s tímhle rozhodnutím samozřejmě nesouhlasila a začala hledat někoho, kdo jí s touhle situací pomůže. Nakonec se rozhodla pro firmu Vaše nároky.cz, která jí byla doporučena jejími známými.

„V momentě, kdy jsem se rozhodla svůj případ řešit dál, jsem již měla od pojišťovny i negativní odpověď na mé odvolání, kterého součástí bylo také přiznání viníka a popis nehody od policistů. Nemohla jsem to nechat jen tak, pojišťovny už si tak dělají, co chtějí a kam by to spělo dál?“ Opět píše paní Koblová.

Celá situace nakonec skončila před soudem, ale Vaše nároky.cz pro paní Koblovou získali peníze, které jí právem náležely.

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.