Iveco Daily je praktická dodávka s všestranným využitím

Užitkový automobil Iveco Daily se vyrábí od roku 1978, ovšem za dobu své existence si prošel mnoha změnami. Pokud tedy hledáte spolehlivého pomocníka do své společnosti, rozhodně by vám ve vozovém parku neměl chybět model Iveco Daily. V následujících řádcích se podrobně podíváme na to, což vám tento automobil přinese, jaké jsou jeho přednosti a v jakých variantách se vyrábí.

Iveco Daily je více než užitkové vozidlo. Dodávka je navržena s akcentem na udržitelnost. Samozřejmostí je spolehlivost, vysoká kvalita, výborná ovladatelnost. Co se technologického hlediska týče, jako řidič se budete cítit pohodlně.

Dodávka s vysoce personalizovanými službami

Dodávka Iveco Daily se vám přizpůsobí na míru, a tak se určitě nebojte říct, co od ní očekáváte. Spotřeba paliva je nízká, náklady na údržbu jsou sníženy až o 10 procent. V dodávkách jsou totiž motory, které byly vyrobeny tak, aby poskytly vysoký výkon, ovšem nikoliv na úrok spotřeby paliva. Nová generace Iveco Daily je úspornější i v městském provozu.

Vybrat si můžete ze tří různých provedení – Van (3,7 až 7 tun), Semi-windowed Van (3,3 až 5,2 tuny) a Windowed Van (4,5 až 6,5 tuny). Podle toho, jakou variantu zvolíte, se odvíjí i objem nákladového prostoru.

Vozidlo je propojené s týmem odborníků Iveco

Velkou výhodou je připojení přímo na tým odborníků Iveco, jenž získává ze všech připojených vozidel data a zpracovává je, analyzuje a pracuje s nimi. Váš automobil je tak neustále monitorován, což je přínosné, neboť vám je poskytnuta vzdálená diagnostika, proaktivní služba, ale i možnost aktualizace softwaru vozidla bez nutnosti jezdit na dílnu.

Jestliže hledáte společnost, která vám nabídne Iveco Daily, podívejte se do nabídky společnosti Iveco Strojservis. Více informací najdete přímo na stránce strojservis.cz.

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.