Pořizujete nové alu disky? Konfigurátor vám poradí, jaké vybrat!

Proč jít do hliníkových disků neboli alu ko? Přináší spoustu výhod, jako například schopnost lépe odvádět teplo, čímž dochází k efektivnějšímu ochlazování pneumatik a brzd. Kromě toho jsou lehčí, a proto napomáhají k nepatrnému snížení spotřeby a zlepšení jízdních vlastností automobilu. Co je ovšem pro spoustu českých šoférů důležité – automobil díky nim vypadá o level lépe. Díky hliníkovým diskům může vypadat skvěle i zdánlivě obyčejné auto – no a luxusnější vozy se bez nich neobejdou.

Jenomže co když jste nerozhodní a netušíte, jaké hliníkové disky budou slušet právě vašemu vozu? Jednoduchá rada zní: nechte vybrat alu disky konfigurátor, který je k dispozici zcela zdarma ve specializovaném e-shopu a hliníkovými a plechovými disky, pneumatikami a příslušenstvím.

Jak alu disky konfigurátor funguje?

Pokud vás zajímá, jak budou nová alu kola na vašem automobilu vypadat, jednoduše do vizualizéru nahrajte fotografii vozu, případně vyberte fotografii z rozsáhlé galerie (najdete v ní většinu modelů značek Škoda, BMW, VW, Audi, Ford, Hyundai, Opel atd.) a zadejte potřebné údaje: značku, model vozu a velikost alu kol.

Poté se vám vespod stránky zobrazí vhodné alu kola. Zvolíte design a kliknete na „vyzkoušet“. Následně přetáhnete myší alu kola na místo původních kol na snímku. Pomoc posuvného měřítka disky zvětšíte nebo zmenšíte tak, aby do fotografie pasovaly a působily přirozeně.

Nemůžete se rozhodnout? Neváhejte fotky sdílet!

Nabídka designů je pestrá a pravděpodobně vám bude dělat problém najít nejlepší variantu. Fotografii si proto můžete uložit, případně ji nasdílet a Facebooku a nechat si poradit od přátel. Určitě se mezi nimi najde někdo s dobrým vkusem – rozsekne vaše dilema a potvrdí (nebo vyvrátí) vaši domněnku.

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.