Nové auto snadno a rychle? Hledání vám usnadní Autonaklik.cz

Pořídit si zbrusu nové auto má spoustu výhod. Pokud jste se pro něj již rozhodli, ale nechce se vám čekat, než vám ho automobilka připraví „na míru“, tedy tak, aby odpovídalo vašim individuálním požadavkům, poohlédněte se v sortimentu skladových vozů. Spoustu času vám ušetří služba Autnaklik.cz. Agregátor představuje ideální výchozí bod pro každého, kdo nemá ucelenou představu nebo se mu jen nechce ztrácet čas prohlížením nabídek jednotlivých dealerů.

Proč při hledání auta využívat agregátor? Koupit auto je s jeho pomocí hračka. Vzpomeňte si na svou poslední dovolenou. Pravděpodobně jste také nehledali ubytování na stránkách jednotlivých hotelů, ale třeba na TripAdvisroru nebo Booking.com. Na podobném principu funguje český agregátor nových skladových a předváděcích vozů Autonaklik.cz. Umožňuje pohodlné a bleskové vyhledávání vhodného automobilu bez nutnosti kontaktování prodejců. Navíc je správnou volbou pro každého, kdo chce na auto slevu. Agregátor ji vyjedná v takové výši, na jakou by jednotlivec nedosáhl.

Portál Autonaklik.cz není obyčejným agregátorem nabízených vozů. Funkce oceníte také při srovnávání jednotlivých modelů. V nabídce se momentálně nachází téměř 18 00 vozidel od více než 400 dealerů.

Hledání ideálního vozu nebylo nikdy tak snadné. V on-line autosalonu zadáte kritéria na stránce se vám zobrazí všechna dostupná auta s odpovídajícími parametry. Filtr umožňuje výběr značky, modelu, stavu vozidla (kromě nových a předváděcích vozů agregátor zobrazujte také nabídky operativního leasingu), typu financování a samozřejmě parametrů, jako jsou barva, typ karoserie, výkon apod. Jinými slovy – naklikáte si auto podle svých představ, a pak už si jen vyberete nejvýhodnější nabídku.

S hledáním vysněného auta vám v případě potřeby ochotně pomůže zákaznická podpora. A jistě vás potěší také možnost dovozu a přepisu – nebudete muset nikam chodit a zbytečně ztrácet drahocenný čas.

Mohlo by vás zajímat, že:

  • 71 % zákazníků by si dokázalo představit, že jim 360° videoprohlídka nahradí zkušební jízdu.
  • 53 % zákazníků shlédnutí videa pomohlo zúžit jejich výběr nového vozu.
  • 68 % zákazníků začne hledat nový vůz, bez jakékoliv představy, co chtějí pořídit

A teď už hurá na Autonaklik.cz, kde na vás čekají nejlevnější skladové vozy v ČR!

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.