Pronajmout si dodávku je tak snadné. Jak to probíhá u van2go?

Ani ten nejprostornější kombík nepojme tolik nákladu jako menší dodávka. A co teprve plnohodnotné užitkové vozidlo? Do něj naložíte celou kancelář i se sekretářkou. Anebo pořádnou hromadu stavebního materiálu. Jenomže co když takovým pomocníkem nedisponujete, protože se vám jeho provoz nevyplatí? Než abyste dodávku nechali po většinu roku zahálet, raději si ji v případě potřeby rezervujte v půjčovně. Jak pronájem dodávky v Praze – van2go probíhá, jsme vyzkoušeli na vlastní kůži u van2go.

Van2go je pražská půjčovna dodávek, která má na svém webu příhodné heslo „Z internetu rovnou za volant!“. Je realita stejně přímočará, nebo je nutné počítat s nepříjemnými komplikacemi? Hned na úvod podotýkáme, že firma dostála svým slibům a její přehledný a rychlý rezervační proces předčil naše očekávání.

Vyberete si vozidlo, odešlete formulář a zaplatíte

Zapůjčení dodávky ve třech jednoduchých krocích? Právě tak by měla moderní služba vypadat a van2go plně respektuje požadavky současné doby. Zákazníci nemusí ztrácet čas, jednoduše si vyberou z nabídky, vyplní nezbytné informace do online formuláře, a nakonec částku uhradí kartou nebo převodem.

Nabídka vozidel je pravidelně aktualizována a zájemci o zapůjčení si dodávky prohlížejí v reálném čase. Nestane se vám, že byste rezervovali vůz, který je již na daný termín zarezervovaný. K dispozici jsou vozy značky Opel, konkrétně modely Movano (včetně valníku s plochou pro 8 palet) a Vivaro v různých variantách. Mikrobus si lze zapůjčit i s řidičem.

Co ještě byste měli o van2go vědět?

Maximální denní nájezd je 250 km, ale samozřejmě si ho lze (za příplatek) navýšit dle potřeby. Minimální doba zápůjčky je jedna hodina, horní limit je 30 dní, ovšem půjčovna dodávek Praha opět nabízí možnost prodloužení.

Standardní spoluúčast na havarijním pojištění je 10 %, van2go však umožňuje snížení na 5 nebo 0 %. V případě potřeby se s půjčovnou dodávek domluvíte také na vyzvednutím na libovolném místě v Praze, a pokud nestíháte, tak i na vyčištění vozu po navrácení.

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.