Kdy se vyplatí zapůjčení vozidla?

Mít vlastní automobil je prý v dnešní uspěchané době samozřejmé. Opravdu? Nemusí to tak být, což potvrzují statistiky, dle kterých výrazně stoupá zájem o zapůjčení vozidel, ať už klasickým způsobem nebo formou operativního leasingu. V čem spočívají výhody a pro koho je pronájem vozu výhodnější než pořízení vlastního? Článek jsme připravili ve spolupráci s renomovanou pražskou autopůjčovnou JJ Rent Car.

Výhody krátkodobého pronájmu

Potřebujete-li automobil pouze nárazově, pravděpodobně pro vás bude mnohem ekonomičtější navštívit autopůjčovnu. Půjčovna aut JJ Rent Car disponuje velmi pestrým vozovým parkem, takže si můžete zapůjčit automobil, který přesně vyhovuje aktuální situaci. Žádné kompromisy – z půjčovny odjedete ve velkém stylu třeba v Mercedesu S-Class Logn nebo sportovním Seatu Leon Cupra s 280 koňskými silami pod kapotou. Na své si samozřejmě přijdete i v případě, že máte spadeno na menší vůz, rodinný sedan nebo prostornou dodávku.

Automobily jsou v perfektním stavu a dle potřeby využijete některou z doplňkových služeb – zapůjčení navigace, autosedačky či střešního boxu. Nabízí se také možnost připojištění asistence plus.

Příjemné jsou i benefity v podobě věrnostního programu a individuálních cen, neomezený nájezd kilometrů a možnost dlouhodobého pronájmu. Kauce jsou velmi nízké.

Výhody operativního leasingu

Ale co když potřebujete automobil na delší časový úsek – řádově v měsících? Pak je pro vás vhodný operativní leasing, na který nedají dopustit především podnikatelé. Mít k dispozici nové nebo zánovní vozidlo v perfektním stavu a nezaobírat se údržbou, je přece vysoce komfortní. Za zmínku stojí také skutečnost, že příznivci operativního leasingu, byť jej využívají nepřetržitě, nejsou oproti majitelům automobilů nuceni skládat vysokou pořizovací cenu. I z tohoto důvodu se vyplatí možnost dlouhodobého pronájmu zvážit.

Chcete-li se o výhodách autopůjčovny dozvědět další informace, navštivte web JJ Rent Car. Autopůjčovna Praha potvrzuje, že dnešní služby jsou o několik úrovní výše než kdysi. V cenách je zahrnuto vše od dálniční známky a pojištění až po opotřebení vozu. Proč se zatěžovat údržbou vozu a administrativou, když to jde i jinak?

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.