Nedělejte kompromisy – kvalitní autosedačky nemusí být drahé!

Na trhu jsou desítky modelů autosedaček od různých modelů – liší se od sebe především cenou. Většinou znamená, že nízká cena se rovná nízké kvalitě. Koupí takové sedačky vlastně riskujete život vašeho dítěte. Nedělejte to. Dobrá zpráva je, že na trhu jsou i autosedačky ve špičkové kvalitě a přitom za přiměřenou cenu. Jaké a kde koupit?

Kdy je nutné autosedačku mít

Pokud nevíte, kdy autosedačku používat, připomínáme: Každý řidič motorového vozidla je povinen přepravovat dítě v autosedačce, pokud váha dítě nepřevyšuje 36 kg a výška 150 cm.

Vždy je třeba typ autosedačky přizpůsobit právě výšce a váze dítěte, sledujte proto popis od výrobce. Nesprávná volba je pro vaše dítě hrozbou.

2 možnosti výhodného nákupu

Pokud nechcete dělat kompromisy mezi kvalitou a cenou, nabízí se vám hned 2 možnosti výhodného nákupu. Mezi nejlepší na trhu se v současné době řadí autosedačky Kiddy a také autosedačky Römer. Mezi top od Kiddy patří model Guardianfix Pro2, který je určen pro děti od 9 měsíců až do 12 let. Guardianfix Pro2 je vybavena bezpečnostním pultíkem, který ochrání krční oblast při nárazu i prudkém brzdění. Děti se v ní budou cítit pohodlně i v parných letních dnech, je totiž vybavena speciálním prodyšným materiálem Thermotex. Tato sedačka dokonce získala prestižní ocenění AGR za vynikající ergonomii a kvalitu.

Hned několik velmi kvalitních modelů nabízí i výrobce Römer. Oblibě se těší například Autosedačka Römer KING II LS Big Giraffe ve stylovém designu. Tato sedačka je nastavitelná do 4 různých poloh a komfort při sezení zaručují ramenní opěrky. Zajímavostí je světelný a akustický indikátor pro upevnění pásů, vždy budete mít jistotu, že jste sedačku umístili správně.

Další modely si můžete prohlédnout na babyhill.cz. Doporučujeme všem zodpovědným rodičům!

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.