Tipy na vybavení, které by nemělo chybět ve vaší garáži

Také milujete ty chvíle, když se ve své garáži pustíte do práce a alespoň na chvíli zapomenete na běžné starosti? Z rauše vás však může vytrhnout absence důležitého vybavení či příslušenství. Pokud svému autu příbytek teprve zařizujete a lámete si hlavu nad tím, co by vám v garáži nemělo chybět, inspirujte se v následujícím přehledu.

Průmyslový vysavač

Pořádek musíme udržovat i mimo obytnou zónu. A protože je garáž místem, kde se hodně práší a celkově se zde kumulují nečistoty všeho druhu, měli bychom ji pravidelně gruntovat. K danému účelu jsou jako stvořené průmyslové vysavače, u nichž nehrozí poškození ani v takto náročných podmínkách.

Nabíječka autobaterie

Nabíječka autobaterií je naprostým základem garážové výbavičky. Pokud ji ještě nemáte, urychleně si ji pořiďte, protože situace, kdy se auto odmítne nastartovat kvůli nedostatečné kapacitě akumulátoru, jsou poměrně časté. Stačí několik kratších jízd v třeskutých mrazech a problém je na světě.

Mobilní topidlo

Jak přežít krutou zimu a neodpírat si práci v garáži? Řešení je velmi snadné, pořiďte si mobilní topidlo, které během chvilky efektivně vytopí interiér. Dobrou volbou jsou topidla elektrická – produkují čisté teplo bez spalin, nevíří prach a nespotřebovávají vzduch. Z hlediska provozních nákladů se přitom nijak nevzdalují plynovým topidlům.

Základní ruční nářadí a aku nářadí

Nedílnou součástí každé garáže by mělo být základní nářadí v podobě kladívka, kleští, šroubováku a nože. Investujte do kvalitních kousků, které vám vydrží po mnoho let a nebudou vás trápit špatnou ergonomií. A nezapomeňte ani na aku nářadí, velmi vám usnadní a urychlí práci. Nemusí to být špičková aku vrtačka, kdekdo si vystačí s aku šroubovákem.

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.