G4R s.r.o. – specialista na prodej a servis čtyřkolek

V jihočeské metropoli působí společnost G4R s.r.o., která se orientuje na prodej sportovních a užitkových čtyřkolek značky POLARIS. Pestré produktové portfolio zahrnuje také side-by-side stroje, dětské čtyřkolky, kompletní příslušenství pro jezdce a nejrůznější sportovní doplňky. V neposlední řadě firma provozuje autorizovaný servis čtyřkolek. V následujících řádcích se na tohoto prodejce podíváme podrobněji.

Společnost G4R s.r.o. působí na tuzemském trhu jako distributor a prodejce čtyřkolek, poskytovatel záručního a pozáručního servisu čtyřkolek a dále jako prodejce příslušenství a doplňků. Nabízené užitkové a sportovní čtyřkolky nachází uplatnění nejen při adrenalinové zábavě, ale také při různorodých pracích. Sortiment zboží nezapomíná ani na důležité bezpečnostní prvky, jako jsou helmy, brýle, chrániče, boty a oblečení. Vhod přijdou také sportovní kamery a navigace.

Čtyřkolky do náročných podmínek

Pakliže chcete usednout na výkonný stroj, který vám zpříjemní volný čas, ale zároveň se stane pravou rukou při práci v náročných podmínkách, čtyřkolka je ideálním řešením. Českobudějovická firma G4R s.r.o. má ve své kompetenci nejen prodej čtyřkolek, ale také prodej pracovních doplňků jako boxy, navijáky, radlice na sníh, tašky, rámy a spousta dalších.

Patříte-li mezi milovníky sportovní jízdy, nenechají vás chladnými nabízené výfuky, moderní řídící jednotky, unikátní podvozky a nášlapy. Samozřejmostí je dodání náhradních dílů, pneumatik, disků, baterií, řetězů, maziv a olejů.

Stylové oblečení na čtyřkolku

Usednout na čtyřkolku v kraťasech a tričku s krátkým rukávem je z hlediska bezpečnosti nezodpovědné. Jakmile si kupujete čtyřkolku, ihned investujte do kvalitního oblečení, které v případě nehody ochrání vaši pokožku. Oblečení na čtyřkolku je vyrobeno z materiálů nejvyšší jakosti, nicméně na modernosti a stylu rozhodně neztrácí.

Jestliže hledáte specialistu na čtyřkolky a segment týkající se tohoto tématu, můžete se obrátit na firmu G4R s.r.o., která provozuje stránky www.g4r.cz.

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.