Global Lease: Typický příklad autopůjčovny, na kterou se můžete spolehnout

Na zapůjčení osobního nebo užitkového vozidla již Češi dávno nehledí jako na nevýhodný pakt, ale naopak příležitost, jak ušetřit spoustu peněz i starostí. Důvodů, proč navštívit půjčovnu osobních automobilů, je víc než dost. V praxi jde o zapůjčení vozidla s větší kapacitou na dovolenou, reprezentativního vozu na setkání s důležitým obchodním partnerem nebo dodávky, se kterou je stěhování mnohem efektivnější. Ať už jsou však vaše požadavky jakékoliv, důležitý je výběr správné autopůjčovny. Co by vám měla kvalitní půjčovna osobních vozů nabídnout, demonstrujeme na renomované společnosti Global Lease s.r.o., která nabízí krátkodobý i dlouhodobý pronájem automobilů.

Jsou i důležitější aspekty než cena

Většina zájemců o zapůjčení vozidla klade důraz na cenu – a ano, i ta je samozřejmě důležitá, nicméně hlavní roli hraje proklientský přístup, přívětivé smluvní podmínky a doprovodné služby.

Půjčovna osobních automobilů Global Lease poskytuje zapůjčení vozidel za velmi přívětivé ceny. Kauce se skládá pouze při prvním zapůjčení, následné 6ti hodinové pronájmy jsou již bez kauce. Zapůjčíte-li si vůz na více než 48 hodin, nebude vám účtováno přistavení a následný odvoz vozidla.

Všechny automobily ve vozovém parku autopůjčovny jsou zánovní a tudíž v perfektním technickém stavu. Denní limit ujetých kilometrů je 500 km / den, respektive 300 km při zapůjčení na 6 hodin. Za každý další kilometr si půjčovna účtuje 2 Kč.

Vozový park je pestrý, vybere si každý

Vozový park čítá široké spektrum vozidel a na své si přijde opravdu každý. Od menších automobilů jako Škoda Citigo a typicky rodinných vozů jako Škoda Octavia (III. generace) nebo Volkswagen Golf (VII. generace), až po luxusní vozy jako Mercedes – Benz třídy S, které jsou k mání v rámci operativního leasingu. Všechny vozy jsou samozřejmě pojištěny i pro případ, že byste nehodu způsobili vy.

Máte-li jakékoliv dotazy ohledně pronájmu vozidel, nebojte se zeptat přímo odborníků z Global Lease. Rádi vám zodpoví na veškeré otázky a ochotně poradí s výběrem vozidla. Více na www.globallease.cz.

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.