Kde si pronajmete nebo zakoupíte dopravní značení?

Hledáte spolehlivého partnera v oboru dopravní značení? Pak se vám bude hodit kontakt na firmu AZznačky, která se zabývá prodejem i pronájmem dopravních značek, ale také realizaci projektů dopravního značení. Podrobnosti vám prozradíme v následujících řádcích.

AZznačky se v oboru pohybuje již od roku 2006 a garantuje vysokou kvalitu produktů i služeb. Dostane se vám individuálního přístupu a získáte nejlepší (nikoliv nejdražší) řešení. Ať už patříte do řad menších či větších klientů, budete spokojeni. O provedené práci budete okamžitě informováni prostřednictvím systému monitorování Venzeo. Hlášení obdržíte GPS souřadnice, čas a údaje o osobě, která stav zakázky nahlásila.

Svislé dopravní značení

AZznačky realizuje prodej, pronájem, projekty, údržbu a likvidaci pro svislé dopravní značení, a to v souladu s platnou legislativou. Značky plně odpovídají zákonem stanovené podobě a technickým požadavkům dle technických předpisů. Dle typu se dělí na výstražné, upravující přednost, příkazové, zákazové, informativní a dodatkové tabulky.

dopravni-znacky

Vodorovné dopravní značení

Firma AZznačky realizuje vodorovné dopravní značení na území celé České republiky a při aplikaci používá nejmodernější postupy a technologie. Služby spočívají v kompletní realizaci tohoto značení na silničních komunikacích, ale také v průmyslových areálech, obchodních zónách, logistických centrech a dalších místech.

Projekty dopravního značení

Pro povolení prací na komunikaci je nezbytný i projekt DIO (dopravně inženýrského opatření). Vyžaduje ho odbor dopravy a pro vás ho vypracují odborníci z AZznačky. Ukázky projektů (Kodaňská ulice v Praze a projekt Vršovického nádraží v Praze) si můžete stáhnout na webových stránkách společnosti.

Konkrétní informace ohledně dopravního značení a aktuální ceník najdete na www.azznacky.cz.

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.