Komunální vozidla HAKO Citymaster: Neocenitelní pomocníci ve městě i na vesnici

Sháníte spolehlivá komunální vozidla s širokými možnostmi uplatnění? V tom případě zbystřete u značky Hako, jejíž modelová řada Citymaster se ve městech, pěších zónách, parcích a menších areálech cítí jako doma.

Pestré možnosti využití po celý rok

Využití komunálních vozidel Hako Citimaster je velmi rozmanité. Využívají se při pravidelném úklidu silnic, chodníků, úpravě trávníků a v zimě k odhrnování sněhu. Za zmínku stojí také odstraňování olejových skvrn formou mokrého zametání, Variabilitu umožňuje široké spektrum příslušenství a nástaveb, díky kterým vozidla pracují rychle a efektivně. Instalace nástaveb a jejich průběžná výměna je jednoduchá. S vozidly Citymaster získáte univerzálního pomocníka, který zastoupí množství jednotlivých strojů.

Inovace, které posouvají komunální vozy na vyšší úroveň

Firma Hako byla založena v roce 1948 a na výrobu špičkových komunálních vozů se specializuje řadu let. Ve svém segmentu má zvučné jméno a neustále se snaží o inovace, díky kterým jsou komunální vozidla o krok před konkurencí. Příkladem budiž přítomnost nového systému řízení pomocí kloubu zajišťujícího extrémní obratnost.

Komunální vozy Hako mají kompaktní rozměry, takže jim nedělá problém ani pohyb v menších prostorách. Jde o obratného pracanta s vysokým výkonem, který zapadne do městského provozu a nepřekáží. Oproti běžným zametacím strojů příliš nezatěžuje dlažbu – nízká vlastní hmotnost a velké nízkotlaké pneumatiky zajišťují nízký půdní tlak.

Jak vypadá aktuální nabídka?

V současné době Hako vyrábí modely Citymaster ve čtyřech různých provedeních. Jde o:

  • Hako Citymaster 600
  • Hako Citymaster 1250
  • Hako Citymaster 1600
  • Hako Citymaster 2000

Bližší informace o specifických vlastnostech jednotlivých modelů najdete na webu společnosti MINAM servis a.s., která se zabývá prodejem nových komunálních vozidel značky Hako a zároveň působí i jako autorizovaný servis. Odborníci z MINAM servisu vám rádi poradí ohledně výběru komunálního vozidla a svědomitě se postarají o veškerý servis.

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.