Máte špatné zkušenosti s autopůjčovnou? Najděte si vůz u „strejdy“!

Kolik je v České republice autopůjčoven? Našinci již na půjčování aut nehledí skrz prsty a logicky tak přibývá míst, kde si lze vozidlo vypůjčit. Jenomže zdaleka ne všechny autopůjčovny hrají fér. Pokud máte špatné zkušenosti a nevíte, na koho se obrátit, mile vás překvapí nevšední platforma AutoOdStrejdy.cz. Vozidlo vám sice nepůjčí hodný strejda, ale ani strýček Skrblík. Projekt spojuje zájemce o zapůjčení vozidla s lidmi, kteří nabízí vlastní vozy. S trochou štěstí seženete potřebný dopravní prostředek mnohem levněji než v klasické autopůjčovně. A bez špinavých triků!

Jak si půjčit auto od strejdy?

Portál AutoOdStrejdy.cz funguje na jednoduchém principu. Na jedné straně stojí zákazník a na straně druhé někdo (jednotlivec nebo firma), kdo disponuje dopravním prostředkem (nemusí se jednat jen o automobil!), který v současné době nevyužívá.

Nabídka vozidel je velmi široká a kromě klasických osobáků v ní najdete také užitkové vozy, luxusní auta, sporťáky, motocykly, karavany a další přemisťovadla. Nenašli jsme jen létající talíř, ale i ten se pravděpodobně brzy objeví. Otázkou je, kolik si bude majitel účtovat za zapůjčení.

Na AutoOdStrejdy.cz si přijde na své každý – v podstatě je to největší půjčovna automobilů i Praha půjčovna dodávek.

Auto nesmí zahálet, ať si na sebe vydělá

AutoOdStrejdy.cz vám přijde vhod také v případě, že máte dopravní prostředek, který aktivně nevyužíváte. Můžete ho nabízet ostatním a vydělat nezanedbatelnou částku. Dobrá zpráva je, že si sami vyberete za kolik a komu. A také to, že obsazení a právní služby zajistí provozovatelé portálu. Míra obsazenosti aut se pohybuje nad 80 % a díky mnohaleté praxi v oboru je téměř jisté, že vaše vozidlo nebude dlouho zahálet.

Závěr? Praha Autopůjčovna AutoOdStrejdy.cz je jasnou volbou pro každého, kdo si chce pronajmout automobil za velmi výhodných podmínek nebo vydělat na vlastním. Nám se líbí!

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.