Na co při výběru plechové garáže nezapomenout?

Výstavbu garážového stání si lidé stále mylně spojují s dlouhým stavebním procesem a se zvýšenými náklady. Moderní doba však pokročila a technologický vývoj předesílá možnost získat zastřešené parkovací místo během velmi krátké chvíle. Montáž a demontáž nezabere více času než jeden den a navíc není třeba obíhat stavební úřad nebo sousedy pro zisk stavebního povolení. Zvolte si vhodné místo, připravte si k ukotvení rovnou desku nebo patky a společnost Stalconcept vám zajistí parkovací místo za velice slušnou cenu.

Samozřejmě i zde je nutné myslet na další náležitosti. Při výběru plechové garáže buďte i tak obezřetní a dejte si pozor na tyto faktory.

Parametry a konstrukce plechové garáže

Ať už se pro plechovou garáž rozhodujete z jakéhokoliv důvodu, pečlivě zvažte každý krok. To se hlavně týká výsledných parametrů, volby materiálu i stability konstrukce.

Od plechové garáže každý očekává perfektní funkčnost a snadnou montáž. Nezapomeňte však ani na optimální velikost. Opravdu vám stačí plocha pouze k zaparkování vozu? A co takhle menší rozšíření, které poskytne i skladovací prostor pro sezónní pneumatiky nebo zahradní nábytek? S velikostí garáže pak souvisí i její vybavenost, kde se objevují okapy, větrání, typ vrat případná okna.

Umístění garáže

Pozornost věnujte i finálnímu umístění. Z bezpečnostních opatření doporučujeme prostor v blízkosti domu a zároveň tak, aby skelet garáže esteticky nesnižoval harmonický vzhled rodinného domu.

Správný tip materiálu

Plechové garáže za neobvykle nízkou cenu mohou být velkým lákadlem, ale v konečném důsledku získáte nekvalitní produkt s nízkou konstrukční stabilitou bez jakékoliv odolnosti před korozí. Materiál druhé jakosti je hlavním důvodem, proč se tyto modely prodávají za výrazně nižší cenu, ovšem jejich životnost a schopnost ochrany je naprosto minimální.

Garážová vrata

Garážová vrata tvoří nedílnou součást parkovacího zázemí a přímo ovlivňují celkovou funkčnost a praktičnost využívání. Mimo jiné stojí i za celkovou bezpečností vašeho majetku. V případě, že vám garáž bude sloužit i ke skladování, popřemýšlejte nad personálními dveřmi, které zajistí rychlý a komfortní vstup.

Na českém trhu doporučujeme přímého výrobce Stalconcept, který se chlubí několikaletým navyšováním základny spokojených klientů i za hranicemi našeho státu. Prozkoumejte jejich nabídku prostřednictvím webových stránek a seznamte se s aktuálními trendy.

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.