VÁHY – JAS: Specialista na silniční váhy se v oboru pohybuje přes 25 let

Hledáte spolehlivého dodavatele silničních vah? Firmu, na kterou se můžete kdykoliv obrátit? V tom případě nepřestávejte číst. Prozradíme vám, proč spolupracovat s renomovanou firmou VÁHY – JAS s.r.o., která je na trhu již od roku 1990. Společnost založili odborníci s dlouholetými zkušenostmi s výrobou a opravami vah.

Silniční váhy jsou k mání v poměrně širokém spektru variant. Společnost VÁHY – JAS vyrábí systémy o délce od 4 do 18 metrů s váživostí do 60 tun. K výrobě se používá odolná, stabilní, lakovaná ocel a kvalitní betonová směs. S ohledem na individuální požadavky mají zákazníci na výběr mezi nájezdovými a zapuštěnými typy.

Výběr silniční váhy závisí na individuálních požadavcích. Zároveň byste neměli podcenit servis a možnosti opravy. A právě to jsou důvody, proč se obrátit na profesionály z firmy VÁHY – JAS.

Svitavská firma se v oboru pohybuje více jak čtvrt století. Zabývá se výrobou, prodejem, servisem, cejchováním a kalibrací všech druhů elektronických a mechanických vah. Disponuje certifikátem č. 0119-SJ-C001-10 (schválení jakosti výroby výrobce vah) uděleným ČMI. Na základě tohoto certifikátu mohou zaměstnanci provést ES posouzení shody.

Vyberte si vhodnou variantu silniční váhy

Silniční váha se může lišit v délce mostní konstrukce, typu konstrukce, váživosti či ve způsobu využití. VÁHY – JAS nabízí šest variant silničních vah – PROFI STEEL, PROFI TRANSPORT, PROFI NM, PROFI LIGHT, PROFI UNIVERSAL a PROFI B s železobetonovou konstrukcí vhodnou do náročných provozů.

Pokud si s výběrem silniční váhy nevíte rady, zeptejte se specialistů z VÁHY – JAS. Rádi vám poskytnou bližší informace a doporučí řešení vhodné do specifických podmínek vašeho provozu. Aktuální nabídku najdete na www.vahyjas.cz.

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.