Pořiďte si svého nového Citroëna u profesionála

Jste fanouškem aut právě této značky? Pokud ano, tak jistě víte, že si ze současné nabídky můžete vybrat model, který plně odpovídá vašim potřebám. Ať už jde o vůz rodinný, auto do města, nebo luxusní dopravní prostředek, je dobré navštívit profesionála. Tím pravým je dealerství Citroën v Kralupech nad Vltavou. To přivítalo první zákazníky již v roce 2003. A vzhledem k tomu, že doba výrazně pokročila, byly původní prostory výrazně přebudovány s ohledem na reprezentativní vzhled, ale i požadavky, které současný zákazník má. Nadchne vás třeba příjemné zázemí, kde si lze krátit čas posezením u TV, s možností se chutně občerstvit.

Co vše společnost C – Car Svoboda nabídne?

Plánujete-li nový vůz této značky, rozhodně byste návštěvu tohoto dealera neměli oddalovat. Stejně tak ale přijde vhod i v rámci garančních prohlídek, záručních oprav, nebo potřeby nakoupit příslušenství a doplňky. Firma totiž vlastní tři nejdůležitější dealerské koncese, a to na:

  • Prodej vozů

  • Distribuci vozů

  • Servis vozů

Opět se musíme vrátit k rozšíření celého areálu a zázemí, díky kterému je připraveno ihned k odběru na 50 automobilů značky Citroën. Nechybí ale ani dostatečně dimenzovaný prostor servisu, v rámci kterého může být vaše oprava i kontrola provedena rychle a na počkání. Zaměstnanci se pyšní prestižními tituly Technik Citroën a Mechanik expert Citroën, bude vše provedeno i v náležité kvalitě. To potvrzuje i získaná certifikace ISO 9001.

Jistota profesionálních služeb

Zmíněné důvody rozhodně nepatří mezi jediné, které se ke kvalitě tohoto dealera vážou. Již od první chvíle budete cítit velkou dávku profesionality, jistotu vstřícného jednání, stejně jako možného poradenství s ohledem na vaše potřeby a požadavky. Jelikož šarmantní a kvalitní značka Citroën byla s těmito standardy vždy spjata, můžete si jimi být jisti i nyní. Tedy pokud zamíříte právě do Kralup nad Vltavou.

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.