Díky Smile parkingu můžete parkovat až na letišti. O auto se bát nemusíte!

Čeká vás služební cesta nebo dovolená v zahraničí a lámete si hlavu, jak se vyhnout transferu z parkoviště vzdáleného od pražského letiště několik dlouhých kilometrů? Máme pro vás skvělou zprávu. Tzv. valet parking vám ušetří čas i nervy. Unikátní projekt Smile parking provozuje Premium Infinity a desítky tisíc pozitivních recenzí svědčí o vysoké úrovni služby. Jak parkování na letišti v Praze probíhá?

Valet parking umožňuje parkovat na letišti v Praze. Konkrétně cca 100 metrů od terminálů před budovou Courtyard Marriott. Vyhnete se tím jinak nezbytnému přesedávání do jiného vozu a přendávání zavazadel, což ocení i vaši nejbližší. Stresu ušetříte především děti, které by mohly obvyklé manévry zbytečně rozhodit.

Na smluveném místě předáte klíčky od vozu řidiči, který s vámi vyřídí formality (auto nafotí, zapíše si stav tachometru a nádrže). Poté vašeho miláčka na čtyřech kolech přeparkuje na blízké parkoviště. Strach o něm mít nemusíte, šofér má bohaté zkušenosti s řízením běžných i luxusních aut. A kdyby se přeci jen něco stalo, škodu pokryje pojištění Smile parkingu.

Parkovné uhradíte v INFINITY travel & lounge salonku, kde se můžete posilnit kávou a využít klientské PC.

Během vašeho pobytu v zahraničí bude auto v dobrých rukou. Bezpečnost na parkovišti zajišťuje fyzická ostraha, kamerový systém, plot s ostnatým drátem a infračervený bezpečnostní systém proti narušení. Pravděpodobnost krádeže je srovnatelná s nárazem asteroidu.

A ještě něco – parkování u letiště vás potěší také možností příplatkového ručního mytí vozu v ekologické myčce a kompletního vyčištění interiéru. Takže až se vrátíte z ciziny, auto na vás bude čekat tam, kde jste ho viděli naposledy, a bude zářit jako nové. Další informace a online rezervaci najdete na smileparking.cz.

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.