3 situace, kdy se vyplatí zapůjčení dodávky

Při pohledu na silnici se může zdát, že většinu českého vozového parku tvoří právě dodávky. Používají je kurýři, stěhováci, řemeslníci a mnoho dalších lidí – ti všichni při své každodenní pracovní rutině potřebují prostorné užitkové vozidlo. My jsme se však zaměřili na řidiče, kteří se bez dodávky většinou docela dobře obejdou. Ovšem jen do chvíle, kdy jim kapacita běžného osobního auta přestane stačit. Možná jste se do takové situace dostali i vy a dodávkový vůz by se vám hodil jako sůl. Kdy konkrétně byste neměli nad návštěvou spolehlivé půjčovny váhat?

Stěhování vlastními silami

Chystáte se na stěhování menšího bytu, kanceláře, nebo jen několika krabic, které se nevejdou do kufru vašeho kombíku, ale nechcete zbytečně utrácet za stěhovací služby? Jednoduchá rada zní – půjčte si dodávku a přestěhujte své věci sami. Pravděpodobně to pro vás bude rychlejší a určitě mnohem jednodušší. Vyhnete se zbytečnému zařizování a zkrátka jen převezete vše potřebné z bodu A do bodu B.

Dovolená s velkou rodinou

Plánujete se na dovolenou společně se svými příbuznými a neradi byste zvyšovali náklady jízdou několika osobáky? Opět se nabízí možnost zapůjčení dodávky, tentokrát však v provedení pro přepravu osob. Velkou výhodou cestování v jediném voze je, že se řidiči mohou vystřídat a nemusí tak dojít ke zbytečné časové prodlevě. Jinými slovy: v cíli budete mnohem dříve. Cestující se navíc nemusí těsnat, ale naopak si budou užívat nadstandardního prostoru.

Přeprava stavebního materiálu

Potřebujete přepravit stavební materiál, spoustu nářadí nebo rozměrnější techniku? Opět není nic jednoduššího, než zajet do půjčovny a pronajmout si odpovídající dodávku. Aneb proč platit i za řidiče, když si cestu odřídíte sami? Stejně dobře vám možnost zapůjčení užitkového vozu přijde vhod v případě nárazových zakázek – pro některé řemeslníky je zkrátka pořízení vlastní dodávky nerentabilní.

A kde se po užitkových vozech poohlédnout? Třeba v půjčovně dodávek Praha Vansrenting. V nabídce najdete spolehlivá auta v různých karosářských provedeních. Stačí si vybrat správný model a vyrazit!

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.