Automyčka Karlín: Místo, kde se zvedne prodejní cena vašeho vozu až o třetinu

Chystáte se prodat stávající auto, ale máte obavy, že vám za něj potenciální zájemce nenabídne částku, která je pro vás zajímavá? Jednoduché řešení zní: podrobte automobil důkladné očistné kůře. Podle odborníků může prodejní cena stoupnout až o 30 %. Zapomeňte však na klasickou automyčku, před prodejem si vozidlo žádá mnohem komplexnější čištění. Pozornosti nesmí uniknout ani zašlé plasty a v ideálním případě projde očistou i motor. Až se kupec podívá pod kapotu, bude žasnout!

Zajděte si raději na kafe nebo na nákupy

Pokud máte cestu do Prahy 8, spojte příjemné s užitečným. Neztrácejte čas čištěním vozu svépomocí a raději ho svěřte do péče profesionálům z Automyčky Karlín. Nachází se přímo v centru Karlína na ulici Sokolovská 694/98 poblíž supermarketu Lidl.

Ale proč byste měli svůj vůz svěřit do péče odborníkům právě z této automyčky? Důvod je prostý: profesionálové ho dokonale vyčistí již za hodinu. Ručně, precizně a se smyslem pro detail. Bát se nemusí ani majitelé luxusních vozů, automobily jsou po celou dobu pod dohledem kamerového systému. Až se vrátíte z dobré kávy nebo nákupu, bude na vás čekat perfektně vyčištěné auto, které pravděpodobně na první pohled vůbec nepoznáte.

Proč je ruční mytí lepší než strojové?

Stoprocentně ruční mytí je mnohem šetrnější k laku. Vyžaduje však vysokou míru odbornosti (která zaměstnancům Automyčky Karlín rozhodně nechybí) – v žádném případě nejde o snadnou proceduru, a při použití nevhodných prostředků naopak hrozí trvalé poškození laku. Proto automyčka Praha využívá pouze špičkovou autokosmetiku.

A protože fotografie „před a po“ vydají za tisíce slov, koukněte se na https://www.automycka-karlin.cz/ a udělejte si o kvalitě ručního čištění obrázek sami. Některé proměny zanedbaných vozidel jsou vskutku k neuvěření. Stejně dobře může vypadat i vaše auto. Kdo ví, třeba si to nakonec rozmyslíte s prodejem.

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.