Zkuste likvidace – auta prodáte za hotové, i když jde o autovraky

Pojem likvidace auta se stal synonymem pro službu prodeje automobilu v jakémkoliv stavu, navíc za hotové. Tato služba fascinuje svojí rychlostí a je skvělou pomocí pro každého, kdo potřebuje peníze za prodej rychle a v hotovosti.

Jak se zbavit starého auta a ještě na tom vydělat?

Likvidace – auta starého a již nepotřebného, bouraného, autovraku, soukromého i firemního, jednoho či celého vozového parku, dokonce některých strojů – to je služba Zahotove.cz, která se specializuje na výkup vozidel a jejich likvidaci. Pokud jste své staré auto ještě nezkoušeli prodat jinak, teď se určitě zeptáte, proč nevyužít k prodeji auta autobazar, nebo to nezkusit online přes internet?

Zkusit to rozhodně můžete, ale pravděpodobnost, že pochodíte, není velká. Přestože se zvedl zájem o stará auta, velký autobazar má své zdroje, obvykle v zahraničí, a česká stará auta nechce a nevykupuje. Už vůbec ne bouraná, nepojízdná a autovraky.

Pak je tady možnost prodat auto svépomocí přes online autobazary. Připravte si však pevné nervy, hodně dovolené a zejména peníze za prodej auta neutraťte. Držíte na něm záruku a věřte, že se kupec určitě ozve. V lepším případě s požadavkem na slevu z kupní ceny, v horším na vrácení celé. Že mu nic nedáte? Pozor! Zákon stojí na straně kupujícího a obvykle na vás pošle rovnou právníka. Proto je likvidace – vozidla osobního, užitkového i nákladního – rozhodně lepší za pomoci služby Zahotove.cz.

Zahotove.cz je služba s celou řadou benefitů

Funguje po celé České republice, ve městech i v obcích, prostě kamkoliv za vámi zástupci firmy přijedou již do 24 hodin po prvním kontaktování služby. Kolik za auto dostanete? Předběžnou cenu získáte hned při prvním kontaktu online. Zástupci služby za vámi přijedou s připravenou smlouvou. Ta vás zprošťuje záruky, auto jde do ekologické likvidace a vy též o ní dostanete potřebné potvrzení pro odhlášení vozidla z evidence. K tomu vám je na ruku vyplacena částka za váš automobil.

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.