Jak probíhá výkup autovrak v Autocentru Vojkov?

Co se starším autem, které je prakticky nemožné prodat? Ať už jde o havarovaný či nepojízdný vůz, stále máte šanci utržit třeba i několik tisíc korun. Můžete ho prodat na náhradní díly někomu, kdo se zároveň postará o ekologickou likvidaci. Ale na koho se obrátit? Zákazníci z celé České republiky využívají služby Autocentra Vojkov, jehož branami již projelo více než patnáct tisíc vozů. Jak proces výkupu probíhá?

Kolik vám za autovrak zaplatí?

Dobrá zpráva je, že výkup vraků může využít opravdu každý, a to bez ohledu na stav a stáří vozu. Co se však týče částky, kterou Autocentrum Vojkov za automobil nabídne, záleží na několika aspektech. Roli hraje především stav autodílů, které se z vykoupených automobilů běžně demontují a dále prodávají. Dále pak značka a konkrétní model. Logicky platí, že za vrak běžného auta, po jehož náhradních dílech je velká poptávka, dostanete více než za exotické vozidlo.

Šanci na výdělek máte také v případě, že se vám na zahradě válí katalyzátor. Autocentrum Vojkov zajišťuje přímý export ke koncovému zpracovateli, a proto nabízí za výkup katalyzátorů nejvyšší možné ceny.

Komplexní služby aneb výkup bez námahy

Autocentrum Vojkov staví na zkušenostech a férovém jednání. Zákazníci si výkup autovraků chválí především pro možnost zastoupení při jednání s úředníky. Stačí jen udělit plnou moc k likvidaci vozidla.

Jak postupovat, když chcete prodat autovrak?

Postup výkupu je snadný. Napíšete nebo zavoláte do autocentra a dohodnete se na způsobu přepravy. Výkupčí nabízí bezplatný odtah (pro Středočeský kraj) a samozřejmě vám vystaví potvrzení o ekologické likvidaci. S daným dokumentem následně vozidlo odhlásíte na úřadě, kde auto vyřadí z registru (anebo to necháte na autocentru).

Chcete se o výkupu autovraků pod taktovkou Autocentra Vojkov dozvědět více? Všechny důležité informace a kontaktní údaje najdete na stránkách likvidacevojkov.cz.

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.