Jak vypadají kvalitní služby autopůjčovny v praxi?

Vlastnictví automobilu s sebou přináší mobilitu a zároveň i spoustu nepříjemných starostí. Právě proto spousta lidí pořízení vlastního vozu oddaluje a přiklání se ke kompromisu v podobě občasného zapůjčení v autopůjčovně. Následující řádky patří společnosti Autopůjčovna Taggart, která nabízí krátkodobý i dlouhodobý pronájem aut Praha. Její služby budiž příkladem prozákaznického přístupu, který bohužel není blízký všem autopůjčovnám. Berte to jako názornou ukázku toho, co by měla kvalitní autopůjčovna nabízet.

Kvalitní a bezpečné vozy v perfektním technickém stavu

Kde jinde začít, než u vozového parku? Autopůjčovna Taggart disponuje spolehlivými vozy, které jsou úplně nové, případně nejsou starší než jeden rok. Průměrný věk vozidel určených pro dlouhodobý pronájem je 10 měsíců a počet ujetých kilometrů 18 tisíc. Co se týče konkrétních značek, na své si přijde téměř každý. Mimo škodovácké klasiky v podobě Fabie, Rapidu a Octavie najdete ve vozovém parku také luxusní manažerské vozy jako Škoda Superb, Ford Mondeo, Volkswagen Passat a Audi A6. A budete-li sis chtít trochu zařádit, nepřehlédněte divokého Mustanga Cabrio s 375 plnokrevníky pod kapotou. Stylovější dopravní prostředek na víkendový výlet s přáteli zřejmě neseženete…

Garance nejnižší ceny a přistavení vozu na libovolném místě

V případě dlouhodobého pronájmu si můžete nechat vybraný automobil přistavit kdekoliv v rámci celé České republiky (ještě v den rezervace!). Ceny jsou bezkonkurenční a v případě Autopůjčovny Taggart nejde o prázdnou frázi – doložíte-li, že vám konkurence nabídla nižší cenu, dostanete obratem ještě lepší nabídku. Veškeré náklady s provozem, údržbou a pojištěním samozřejmě hradí pojišťovna.

Žádné závazky

A co je ještě lepší? Dlouhodobý pronájem není (na rozdíl od operativního leasingu) vázán smlouvou, takže můžete být mobilní třeba jen na jediný měsíc. Samozřejmostí je zapůjčení na fakturu a spoustu zájemců potěší i to, že provozovatel autopůjčovny nezkoumá záznamy v registrech.

Konkrétní podmínky (např. co je zahrnuto v ceně pronájmu), bližší informace o vozidlech, odpovědi na často kladené otázky a kontaktní údaje najdete na www.taggart.cz.

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.