Traktory Zetor jsou nesmrtelné. Postačí občasná výměna náhradních dílů!

V naší zemi vždy bylo důležitou součástí obživy obyvatel zemědělství. A proto není divu, že právě u nás díky šikovným českým ručičkám vznikly celosvětově uznávané zemědělské stroje, které se těší vysoké oblibě dodnes.

Traktory Zetor jsou proslulé svou spolehlivostí a vysokou kvalitou již od dob, kdy si jejich první prototypy v březnu roku 1946 převzali zákazníci. Zetor Z-25 dnes většinou zdobí muzea se zemědělskou technikou a staršími vozy, ale stále ještě najdeme některé funkční stroje u mnoha nadšených zákazníků.

První traktory Zetor

Ještě dnes se v několika hospodářstvích můžete setkat s prvním prototypem traktoru značky Zetor, konkrétně s modelem Z-25. Tyto zemědělské stroje jsou zkrátka nesmrtelné. Stačí pouze čas od času zakoupit náhradní díly hodící se pro Zetor a traktor může ještě dlouhá léta sloužit. Navíc, opravy traktoru nejsou jakkoliv náročné a zručnější majitel je v mnoha případech zvládne sám.

Traktory oblíbené po celém světě

Traktory Zetor jsou pro svou vysokou kvalitu oblíbené po celém světě. Firma se také vždy snažila dbát na bezpečnost svých zákazníků, a proto není divu, že právě u traktorů Zetor byly vyráběny první bezpečnostní kabiny.

Zetor dnes

Po velkém úspěchu v prodeji prvního prototypu traktoru Zetor společnost zanedlouho začala vyrábět unifikované řady, které jsou velmi oblíbené i dnes. Tyto unifikované řady dostaly označení UŘI, UŘII, UŘIII a UŘIV.

Opravy traktorů Zetor

Traktory Zetor rozhodně nejsou spotřebním zbožím, které by bylo nutné za pár let vyměnit. Stačí zakoupit náhradní díly hodící se pro Zetor a traktor bude bez problémů sloužit dále.

Nekvinda-zemědělská technika, a.s.

Potřebujete náhradní díly, které mohou být použity pro Zetor? Podívejte se na širokou nabídku společnosti Nekvinda-zemědělská technika, a.s. Na e-shopu společnosti si můžete vybrat z více než 50 000 položek náhradních dílů vhodných pro traktory Zetor. Všechny nabízené produkty jsou skladem a odesílány do 24 hodin. Pro více informací navštivte www.nekvinda-obchod.cz.

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.