MINAM servis: Kompletní servis a prodej náhradních dílů pro víceúčelová vozidla Multicar

Multikára je bezesporu nadčasová. Současné modely M27 a M31 jsou sice od „pouliční legendy“ M25 technologicky vzdálené, nicméně koncept zůstal stejný. O kvalitách multifunkčních vozidel, které se vyrábějí od 1956, svědčí jejich pestré využití. Nejsou k vidění jen na ulicích, kde pomáhají pracovníkům komunálních a technických služeb, ale také na stavbách, ve skladech i lehčím terénu. Navzdory kvalitní konstrukci a poměrně nízké poruchovosti je ale nutný pravidelný servis. U vytěžovaných vozidel se není čemu divit a jedině průběžnou kontrolou a případně i výměnou opotřebovaných náhradních dílů lze předejít rozsáhlejším (a nákladnějším) poruchám.

Pokud jste si pořídili multikáru teprve nedávno a hledáte spolehlivý servis Multicar, můžete využít služby společnosti MINAM servis a.s. – autorizovaný servis komunální techniky pro značky Multicar, HAKO Citymaster a Tremo.

MINAM Servis zajišťuje pravidelnou údržbu a servis pro modely M24, M26, M27, M30 FUMO, M31, HAKO Citymaster a TREMO. O multikáry klientů se stará tým zkušených techniků, kteří byli vyškoleni přímo ve výrobním závodě Multicar. Servis disponuje moderním zázemím, originální diagnostikou a 3 výjezdovými vozidly, které umožňují řešení oprav přímo u zákazníka. V případě, že nebudete moct multikáru dopravit do servisu, pro ni přijdete speciální vozidlo DAF.

servis-multicar

Servisní služby zahrnují opravy (motory, převodovky, diferenciály…), renovace (hlavy motorů, bloky, klikové hřídele…) i výměny (kabina, motor, diferenciál, převodovka, chladič, vstřikovací čerpadlo…)

MINAM Servis vám pomůže také s STK a emisemi, servisem a montáží přídavných zařízení a v neposlední řadě se na něj můžete obrátit také kvůli nákupu náhradních dílů. Jakožto autorizovaný prodejce nabízí originální i alternativní multicar náhradní díly, které si můžete objednat telefonicky nebo online. Pokud vám při výběru náhradních dílů nebude cokoliv jasné, nebojte se zeptat erudovaných pracovníků.

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.