Autokamera se vyplatí i řidičům z povolání

Moderní motorista se bez ní opravdu neobejde, ať už je kvůli zaměstnání na cestách téměř neustále nebo se vydává spíše jen na rodinné výlety během víkendů. Nahraje záznam z cest a může posloužit například i při policejním vyšetřování, když podpoří vaši verzi výpovědi. Nikdy nevíme, kdy se staneme účastníky nějaké dopravní nehody, že? Při výběru kamer do auta rozhoduje nejen praktičnost, ale i design. Není však důvod k obavám, protože dnešní výrobci myslí na obojí a nenechají vůbec nic náhodě.

Dobře vidět, to je základem úspěchu

Za volantem musíme mít hlavně perfektní výhled, tato otázka je až na prvním místě. Výrobci ji však řeší velmi důmyslně, autokamera je malá a skladná, nezabere zbytečné místo navíc. Dokáže také střežit zaparkovaný vůz a díky Full HD rozlišení si užijete kvalitní záznam z cest. Umí se spárovat s chytrým mobilním telefonem a skrze aplikaci si pak můžete jednoduše nastavit všechny potřebné detaily. Výhodou je pak i menu v češtině, díky němuž nemusíte využívat překladač a ztrácet zbytečně čas. Najedete každý měsíc tisíce mil? Potom je podobná kamera vhodným společníkem, který vás nenechá v nouzi ani v šeru letního podvečera. Funkce WDS se totiž postará o výborný záznam i za horších světelných podmínek. A nejen to, kamery si poradí i v letním horku nebo únorových mrazech.

O data nepřijdete ani při nehodě

Slyšeli jste už někdy o takzvaném g-senzoru? Ten se postará, aby i v případě dopravní kolize zůstala nashromážděná data v bezpečí. Jde tedy o nenápadného pomocníka, jenž nabídne opravdu vysokou míru spolehlivosti. Hodí se pro řidiče z povolání i mladé rodiny, které myslí v dnešní době opravdu na všechno. Prohlédněte si moderní modely na cel-tec.cz a jistě nám dáte zapravdu, že vývoj (nejen) této elektroniky jde kupředu skutečně mílovými kroky.

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.