NAVER: Profesionální vybavení lakoven

Provozovatelé autolakoven a potenciální zájemci o tento obor pozor! Pokud se v současné době poohlížíte po spolehlivém dodavateli vybavení lakoven, který vám ve všech ohledech maximálně vyhoví a budou ho zajímat vaše individuální potřeby, máme pro vás skvělý tip. Co byste řekli na spolupráci s renomovanou firmou, jejíž služby dlouhodobě využívají úspěšné společnosti jako BONATRANS GROUP a.s. Bohumín, WALTER MASCHINERI s.r.o. Kuřim, ČMŽO s.r.o. Přerov a další? Chcete-li se do řad spokojených klientů zařadit i vy, obraťte se na NAVER s.r.o.

Proč se rozhodnout pro NAVER?

V prvé řadě jde o špičkové vybavení lakoven a techniky pro aplikaci libovolné nátěrové hmoty. V řadě druhé pak kvůli komplexní péči o zákazníka, individuálnímu přístupu, modernímu technickému zázemí a skladu všech potřebných náhradních dílů a filtrů. Nechte si vypracovat řešení na míru, které bude pro vaší (budoucí) autolakovnu maximálně efektivní. Pro profesionály z NAVER hovoří dlouholetá působnost na trhu, během které získali spoustu zkušeností a dostali se mezi absolutní špičku mezi dodavateli vybavení autolakoven.

Jak spolupráce s NAVER probíhá?

Vše začíná prvotní konzultací a vypracováním předběžného návrhu. Následuje zajištění potřebné dokumentace pro stavební povolení a poté již samotná realizace projektu. Lakovací kabina obsahuje již v základu odsávací vzduchotechniku a kvalitní filtraci vybranou s ohledem na požadavky konečné povrchové úpravy. Součástí boxů je také elektroinstalace s řídícím systémem. A co se týče volitelného příslušenství, dostanete na výběr z širokého spektra prvků – například obslužné plošiny, zařízení pro dopravu výrobků, speciální stříkací techniky apod.

S NAVER nespolupracují jen autolakovny, ale také výrobci nábytku a firmy napříč dalšími obory. Ať však potřebujete lakovací kabinu z jakéhokoliv důvodu, spolehněte se na to, že ve sjednaném termínu dostanete kvalitní výsledek, který bude v souladu se všemi zákonnými normami. Další informace najdete na www.naverbrno.cz.

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.