V autopůjčovně Automoc v Praze snižují znatelně ceny

V současné době většina autopůjčoven v Praze upravuje svoje ceníky. Paradoxně se nejedná o zdražení, ale naopak se zlevňuje. Tato skutečnost je zajímavá, protože každý na vlastní kůži pociťuje, že ceny všude jinde nenápadně stoupají vzhůru. Na začátku byl tlak na zvýšení mezd, který se následně odrazil do všech ostatních oblastí života. V oboru autopůjčoven náklady také rostou. Nové automobily jsou dražší, povinné a havarijní pojištění stoupá, ceny v autoservisech také, přibyly náklady na parkování automobilů půjčoven a zaměstnanci chtějí přidat. Pozadu nezůstávají ani majitelé nemovitostí, kteří pronajímají autopůjčovnám své prostory.

Konkurence tlačí ceny dolů

Jak je tedy možné, že některé autopůjčovny zlevňují? Za vším stojí konkurence. Je pravda, že část autopůjčoven, které operují na trhu delší dobu, se nechtějí vzdát svých zisků a sazby za pronájem vozů nesnižují. Je otázkou, jak dlouho jim to vydrží. V dnešní době internetu není problém během chvilky porovnat ceny na trhu. V autopůjčovně Automoc pochopili, že úspěšná firma musí přizpůsobit svoje chování situaci na trhu a s cenami šli dolů. Při měsíčním pronájmu zaplatíte za Škodu Fabii něco kolem 300 Kč bez DPH. Takhle nízko ceny nikdy nebyly. Není to tak dávno, co se měsíční nájmy pohybovaly okolo dvaceti tisíc.

Nové firmy, které začaly v tomto oboru nedávno podnikat, začaly s nízkými cenami, aby měly argument k přetažení konstantní skupiny lidí, kteří si auta půjčují, k sobě. To vyvolalo cenovou válku mezi stávajícími autopůjčovnami a novými půjčovnami aut. Jediný, kdo se může z této situace radovat je zákazník. Ten si užívá snižování cen v době, kdy je inflace na vzestupu. Vypůjčení auta je otázkou chvíle. Stačí se podívat na ceník půjčovny, zavolat do kanceláře a zamluvit si auto.

Autopůjčovna Automoc sídlí v centru Prahy

Autopůjčovna Automoc sídlí v centru Prahy, na adrese Chodská 25, Praha 2, otvírací doba je od pondělí do neděle, včetně všech svátků od 7:00 do 19:00 hodin. To znamená, že můžete volat skoro kdykoli a auto si vyzvednout v řádu hodiny. Do sídla firmy se dostanete metrem, tramvají i autobusem, takže nemusíte ztrácet čas zbytečným cestováním někam na okraj Prahy.

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.