Vozy, na které je spolehnutí, to je autopůjčovna Brno

Plánujete pracovní cestu, dovolenou nebo jakýkoli jiný přesun a potřebujete vůz dostatečně spolehlivý? Vaše vlastní auto se porouchalo těsně před dovolenou? Tohle jsou případy, kdy je pro vás autopůjčovna Brno perfektním řešením. Je nám jedno, jestli chcete cestovat po městě, nebo zda si vyrazíte na okružní jízdu po EU. Naším hlavním cílem je spokojený klient. Vyhovíme proto všem a to 7 dní v týdnu v době od 7 do 18ti hodin. Pokud si nemůžete automobil vyzvednout, jsme schopni jej do 90 minut od potvrzení objednávky přistavit zdarma kdekoliv po Brně.

Vozový park, kde si vyberete

Je nám jasné, že každý má rád jiný typ a vzhled vozu. Z toho důvodu je náš vozový park velmi dobře vybaven a udržován. Díky tomu si u nás vybere opravdu každý klient podle svých potřeb a vkusu. Nabízíme vozy vhodné k rodinným výletům i sportovnější kousky, se kterými se dá vyrazit na pánskou jízdu. Nechybí ani luxusnější vozidla, například pro reprezentaci firmy. Vše s možností manuální i automatické převodovky.

Proč právě od nás?

Technický stav našich vozidel je 100% a ručíme vám za něj. S námi nečekejte žádné skryté poplatky. Vše probereme jasně a stručně. V ceně pronájmu jsou i kompletní asistenční služby a můžete si sjednat i 0% spoluúčast. Máme bohaté reference a zkušenosti, které nám dlouhodobě pomáhají upravovat služby na míru zákazníkovi.

Flexibilita a důvěryhodnost

I ty nejlepší plány může zkřížit náhoda nebo jakákoli nečekaná komplikace. Je nám to jasné i z našich zkušeností. Proto vám garantujeme přistavení vozu do 90ti minut od objednávky celých sedm dní v týdnu. Tím pádem už nehrozí, že se budete stresovat kvůli náhlé poruše vozu den před odjezdem na dovolenou, případně se nebudete mít v čem přestěhovat do nového bytu nebo kanceláře.

Současně s tím si na nic nehrajeme a nic netajíme. V případě jakýchkoli dotazů nás kontaktujte, a pokud chcete znát ohlasy na naše služby, navštivte sekci referencí.

Přístup profesionálů a záruka stavu vozidel

Naši lidé mají auta v krvi, není to pro ně tedy jen práce, ale i životní láska. Z toho mimo jiné plyne jejich dokonalé porozumění řemeslu. Takže se nás nebojte v případě nejasností zeptat – na cokoliv. Potřebujete automobil na zvláštní příležitost? Čeká vás dlouhá cesta do zahraničí? Se vším vám rádi poradíme.

Naše vozidla používáme i my sami, takže vám můžeme zaručit jejich stoprocentní technický stav. U nás se vám nestane, že byste se s autem po pár kilometrech ani nerozjeli. Najdete u nás moderní automobily, které vám zajistí komfortní cestu.

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.