FIAT Talento je výkonná a zároveň i úsporná dodávka

Potřebujete užitkové vozidlo pro firemní účely? Sháníte dodávku s devíti místy k sezení? V obou případech vás nadchne FIAT Talento s praktickým a pohodlným prostorem. S automobilem můžete vyrazit v podstatě kamkoliv. V následujících řádcích vám prozradíme, v jakých variantách je FIAT Talento k dostání.

FIAT Talento disponuje posuvnými bočními dveřmi. Stejně tak vás nadchnou zadní dveře, které jsou naprosto flexibilní. Snadno je otevřete klidně i do úhlu 255 stupňů, což vám usnadní spoustu námahy při práci s jakýmkoliv nákladem. Jestliže zvolíte kratší model, nabídne vám šest míst k sezení, delší provedení má až devět míst ve třech řadách.

Praktický a moderní interiér

Pokud se domníváte, že interiér užitkových vozidel nemůže být stylový, potom jste pravděpodobně neviděli ještě vnitřek vozidla FIAT Talento. Interiér je navržen tak, aby byl komfortní pro cestující, ale současně nabídl dostatek úložného prostoru. Samozřejmostí je odolné čalounění. Jestliže chcete cestovat s dětmi, oceníte i skutečnost, že je možné čalounění snadno vyčistit.

V letních měsících oceníte manuální klimatizaci, která je dokonce součástí i základní alternativy. Zapomenout nesmíme ani na dotykovou obrazovku se sedmi palci. Nachází se na palubní desce a poskytuje navigaci i možnost přehrávání hudby přes Bluetooth i z CD.

FIAT Talento má úspornou motorizaci

Co se týče nákladů na cestování, nejsou tak vysoké, přičemž všechny motorizace splňují normu EURO 6. Spotřeba je tedy nízká v městech i mimo město. Pod kapotou na vás čeká 145 koní.

Součástí vozidla je hned několik bezpečnostních technologií, jako jsou ABS, EBD a HBA. Nechybí ani airbagy jak u řidiče, tak i dalších cestujících. Bezpečnost je tak zajištěna pro všechny pasažéry. Jestliže si tedy chcete koupit FIAT Talento, podívejte se do nabídky společnosti STROJSERVIS Praha, s.r.o.

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.