Zvažujete dlouhodobý pronájem auta? S autopůjčovnou Taggart vedle nešlápnete

Potřebujete auto, ale nechcete si ho kupovat? Je vám sympatičtější si ho půjčit? Buďte opatrní při výběru autopůjčovny. Dobře si pročtěte její podmínky a ověřte, v jakém stavu jsou nabízená auta. Víme, jakou autopůjčovnu zvolit na pronájem auta nejen v rámci Prahy i celé ČR: Seznamte se s autopůjčovnou Taggart.

Kdy se dlouhodobý pronájem auta vyplatí?

Koupě auta je finančně náročná. Pokud si nový vůz nemůžete dovolit nebo jej z nějakého důvodu potřebujete jen dočasně, pak je pro vás dlouhodobý pronájem auta skvělým řešením. Ideální volba je to také v případě, že jste nerozhodní ve volbě auta. Zapůjčený vůz otestujete a zjistíte, jestli vám vyhovuje, nebo byste se raději měli poohlédnout po jiném. Dlouhodobý pronájem je vhodný také pro začínající podnikatele, kteří si chtějí snížit daňový základ. A samozřejmě pro každého, kdo chce vždy jezdit v novém autě, aniž by musel opakovaně řešit prodej staršího modelu.

Za to krátkodobý pronájem auta je oblíbený především u turistů, kteří chtějí pohodlně poznávat okolí. Využívá se také jako provizorní řešení, když nutně potřebujete auto, ale vaše vlastní je zrovna v servisu.

Proč zrovna Taggart?

Hledáte dlouhodobý pronájem auta v Praze? Přečtěte si, jaké výhody nabízí autopůjčovna Taggart. Pronajímá auta na pár dní i několik let s garancí nízké ceny, která nemá konkurenci. Pokud byste přece jen našli u jiné firmy stejný vůz za nižší cenu, nebojte se ozvat. Taggart vám obratem pošle ještě výhodnější nabídku, kterou zkrátka nemůžete odmítnout.

Vozy se liší délkou svého provozu i v počtu najetých kilometrů, většina aut je ovšem nových nebo starých jen několik měsíců. Průměrný věk aut, která jsou určena k dlouhodobému pronájmu, je pouhých 9 měsíců. Najeto mají v průměrně 18 000 km. Všechna jsou ve výborném stavu. Náklady na provoz, údržbu i pojištění hradí autopůjčovna Taggart.

Během sjednávání pronájmu nenarazíte na žádné omezení. Auta jsou dostupná všem, a to bez vázání na smlouvu jako u operativního leasingu.

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.