Zabouchli jste si klíče v autě? Volejte zámečníka

Do této nezáviděníhodné situace se může dostat každý. Zabouchnou se vám dveře auta a klíče se nachází uvnitř. Omylem je necháte v kufru a ten pak radostně zavřete. V prvním momentu se dostaví zděšení, pak panika, protože spousta lidí neví, jak si vlastně v případě zabouchnutých klíčů do auta poradit. Řešení je přitom tak jednoduché, stačí zavolat zámečníka.

Jestliže u sebe máte telefon, rada je jednoduchá – volejte zámečníka. Pokud ne, požádejte někoho z kolemjdoucích či kolemjedoucích, aby vám telefon půjčil.

Kde vzít číslo na zámečníka?

Máte-li internetové připojení, vždycky si ho dohledáte na internetu. Jestliže ne, nabízí se možnost zavolat někomu ze známých, kdo je doma a může pro vás číslo vyhledat. Také není vůbec špatné si číslo na specialisty na otevírání aut prostě uložit do telefonu. Člověk totiž nikdy neví, kdy se mu co přihodí.

Zámečník otevře zámek auta bez poškození

Zavoláte-li do zámečnictví, co nejrychleji za vámi někoho pošlou. Specialista dorazí na místo, zámek otevře a vaše klíče vysvobodí. Používá při tom moderní způsob otevírání, kdy se nepoškodí zámek.

Zabouchnuté klíče v autě tedy nepředstavují žádný velký problém. Zavoláte si pomoc, do hodinky je situace vyřešená a po týdnu na ni možná i zapomenete. Zaplatíte jen práci zámečníka, nečekají vás žádné další náklady na opravu zámku apod.

Volejte kdykoliv, klidně i v noci

Některá zámečnictví, která nabízí otevírání aut, jsou na telefonáty připravena 24 hodin denně. Patří mezi ně i zámečnictví Brno, kam se dovoláte i během víkendů a v noci. Uložte si do telefonu číslo 737312222 a v případě potíží prostě volejte. Poradí si s jakýmkoliv autem a po Brně za vámi přijedou úplně zdarma. Zároveň poskytují i otevírání dveří domů a bytů, i to se někdy může hodit. Všechny zámky otevírají bez poškození, nepoškozují ani lak, těsnění či karosérii.

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.