IRM Truck Servis: Váš specialista na nákladní automobily

Hledáte spolehlivého partnera, který nabízí komplexní služby v oblasti nákladních automobilů? Ať už je vašim cílem rozšíření stávajícího vozového parku o nové nákladní automobily, nákup náhradních dílů nebo profesionální servis, v případě společnosti IRM Truck Servis rozhodně nešlápnete vedle. V následujících řádcích vám prozradíme důvody, proč se obrátit právě na tuto firmu.

Máte zájem o nové nákladní automobily?

IRM Truck Servis spolupracuje s několika autorizovanými prodejci užitkových vozů značek IVECO, RENAULT a MAN. Společně s nimi pro vás vytvoří nabídku, která přesně odpovídá vašim požadavkům.

Není-li ve vašich finančních možnostech pořízení nového nákladního vozidla, budou se vám hodit mnohaleté zkušenosti se zprostředkováním a přímým prodejem použitých vozidel z různých evropských trhů. Profesionálové z IRM Truck Servis se o vás královsky postarají a pomohou vám s výběrem užitkových vozidel, která budou nejvíce vyhovovat vašim potřebám. Díky odbornému poradenství neuděláte při výběru ojetého nákladního auta chybu.

Co si počít, když mají vaše vozidla technické problémy?

IRM Truck Servis zajišťuje také opravy užitkových vozidel, a to ve vlastním servisu v Markvarticích. O váš automobil se postarají vysoce kvalifikovaní zaměstnanci, kteří pravidelně prochází školeními a technickými kurzy přímo od výrobců vozidel a dodavatelů náhradních dílů. V dílně jsou čtyři kanálová stání umožňující opravy jak na objednávku, tak i akutních závad. Špičkový výsledek garantuje moderní zázemí s diagnostickým zařízením. To slouží k vyhledávání závad i vyhodnocování provozu vozidel.

Potřebujete náhradní díly?

IRM Truck Servis mimo jiné zajišťuje i prodej náhradních dílů, a to originálních i levnějších alternativních. Současně poskytuje záruku na firmou prodávané použité skupiny.

Chcete se dozvědět další informace? Zamiřte na irmtruckservis.cz!

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.