Víte, kde sehnat použité i nové díly pro vozy Citroen?

Shánět díly na automobily může být velmi těžkým úkolem, zejména pokud se jedná o starší modely vozů, které už třeba nejsou v prodeji. Pokud s vozem havarujete, nebo budete potřebovat opravu či výměnu některých dílů, může se stát i to, že součástku nikde v autoprodejnách a servisech neobjevíte. Pokud ale vlastníte některý z modelů automobilů Citroen, máte velké štěstí. Podobné problémy se vás netýkají.

Plně funkční autodílny rychle k dodání

Vrakoviště CITROEN vám nabídne díly na modely Citroen Berlingo, C1, C2, C3, C4, C5, C8, C-Crosser, Xsara a Picasso. K dispozici jsou různé náhradní díly CITROEN, jedná se jak o již použité, tak i nové součástky. Výhodou je, že všechny náhradní autodíly jsou plně funkční. Mají záruku na odzkoušení na dobu 14 dní. Pokud tedy v tomto čase autodílny otestujete a nastane s nimi nějaký problém, můžete je vrátit a nechat si je vyměnit. V případě, že si nějaké díly objednáte online přes internet, váš požadavek je ihned zaregistrován a vyřizován. Nevznikají žádné zbytečné prostoje. Díky tomu je až 95 % všech těchto objednávek doručeno k zákazníkovi během pouhých 2 dnů. Navíc i poštovné včetně dobírky je velmi nízké. Činí pouhých 150 Kč.

Prodejte své bourané auto

K dispozici je také výkup havarovaných aut. Pokud máte doma bourané auto, nejspíše vám překáží a přemýšlíte o tom, jak se ho co nejelegantněji zbavit. Většinou si snadno spočítáte, že se nevyplatí takové auto opravovat. Možná ale netušíte, jak se dá výhodně prodat s garancí té nejlepší ceny. Autovrakoviště CITROEN totiž zajišťuje online prodej a nabízí svým klientům co nejlepší podmínky pro výkup. Dostanete při něm reálnou cenu součástek, nikoli nepoužitelného vraku. Peníze, které za bouraný vůz získáte, můžete následně použít jako příspěvek k nákupu nového vozu.

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.