Jak na bezpečný dovoz auta ze zahraničí?

Rozhodli jste se pro obměnu vozového parku, ale nemáte dostatečné množství finančních prostředků na nákup nového vozu? Případně vás k ojetinám vedou jiné pádné důvody? Není tajemstvím, že na zahraničních trzích najdete mnohem zajímavější nabídky. Dovoz aut z Německa (a dalších zemí EU) je populární snad od nepaměti, nicméně ne každý má tu možnost a schopnosti, které jsou k pořízení automobilu ze zahraničí potřebné. Naštěstí se lze obrátit na specializované firmy, které se o vše postarají místo vás.

Proč zvážit pořízení auta z Německa?

Pořizovací cena ojetých automobilů v českých a zahraničních autobazarech bývá srovnatelná (byť se nabízí reálná šance, že i v tomto ohledu ušetříte), ale markantní rozdíl panuje v kvalitě. Naši západní sousedé se o své automobily pečlivě starají a podstupují mnohem tvrdší kontroly STK. Za zmínku stojí také výrazně lepší stav silnic, které se na stavu vozidla dokáží nemile podepsat. V neposlední řadě pak přítomnost servisní knížky.

Rozhodnete-li se pro dovoz aut Německo, dostanete za své peníze vozidlo v mnohem lepším technickém stavu. Ve finále tak ušetříte nemalou částku za budoucí opravy.

Obraťte se na profesionály, kteří mají dovoz aut z EU v malíku

Pro člověka, který se na zahraničním trhu s ojetými automobily neorientuje, je dovoz nereálný. Nejde jen o jazykovou bariéru, ale také o neznalost místních zvyklostí a absenci těch správných kontaktů.

S tím si však nemusíte lámat hlavu, protože můžete využít dovoz aut z EU (Německo, Belgie, Francie, Itálie, Španělsko, Švýcarsko…), které zajišťují specialisté z dovozautnemecko.cz. Ať už máte spadeno na osobní automobil pro soukromé účely nebo užitkové vozidlo pro firmu, kamion nebo autobus,  budete se službami spokojeni. Firma zajistí důkladnou kontrolu vozidla na místě v zahraničí, pošle vám aktuální foto a budete-li mít zájem, zakoupí jej pro vás.

Chcete-li se o bezpečném a bezproblémovém dovozu aut na zakázku dozvědět další informace, pokračujte na www.dovozautnemecko.cz.

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.