Jak na prodej auta bez bazaru? S Fair Play Auto to jde jednoduše!

V souvislosti s koupí/prodejem staršího automobilu většinu lidí okamžitě napadne autobazar nebo soukromá inzerce. Obojí má své pro i proti, ale žádná z možností není „perfektní“. Rozhodnete-li se pro autobazar, pravděpodobně vše proběhne poměrně rychle. Na druhou stranu nejde o příliš ekonomické řešení, protože bazaristé mají do charity na míle daleko. Transakce prostřednictvím soukromé autoinzerce je časově náročnější, ale ekonomičtější. Šance, že za auto dostanete více peněz nebo naopak seženete kvalitní vozidlo za slušnou cenu, je oproti bazaru vyšší. Pořád to ale není to právě ořechové…

Autobazary lákají zákazníky na široké spektrum přidružených služeb. Právní a finanční poradenství, kvalifikovaný servis, prověření vozu – o tom jsme si mohli u soukromé autoinzerce donedávna nechat zdát. Naštěstí se objevila nová online platforma umožňující prodej auta bez bazaruFairPlayAuto.cz. V čem je jiná než běžné inzertní servery? Nabízí komplexní služby od A do Z.

Fair Play Auto je na první pohled „pouze“ přehledná auto soukromá inzerce. Zájemci o ojetinu mohou využít praktického autorádce, který během pár minut vyhledá ideální automobil (tedy ten, který plně odpovídá zadaným parametrům). Stejně snadné je i vkládání inzerátů.

Provozovatelé Fair Play Auto nejsou „další z mnoha“ a posunují úroveň soukromé autoinzerce o několik úrovní výše. V sekci právní poradny najdete vzory smluv zdarma a odpovědi na nepalčivější otázky týkající se prodeje auta.

Zájemci mohou využít možnost prověření historie a technického stavu vozidla v celorepublikové sítí profesionálně vybavených partnerských serisů Fairplaypoint, a to za zvýhodněných podmínek. Stačí si vybrat mechanika, ke kterému to máte nejblíže a objednat se.

Za zmínku stojí také poradenství v oblasti financování a pojištění. Tým profesionálů vám vždy ochotně poradí a doporučí nejvýhodnější nabídky na trhu.

Shrnuto a podtrženo, díky Fair Play Auto koupíte i prodáte auto bez bazaru, aniž byste museli ztrácet čas a nervy!

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.