Jaké vybavení nesmí chybět v profi autolakovně?

Rozhodli jste se, že vybudujete autolakovnu? Vzhledem ke vzrůstajícímu počtu automobilů jde o rentabilní obor s velmi slušnou budoucností. Jinými slovy – profesionální autolakovna se solidním přístupem k zákazníkům se stoprocentně uživí. Na druhou stranu se však neobejdete bez špičkového vybavení, které vám usnadní práci. V následujících řádcích vám prozradíme několik základních prvků, bez kterých se profi autolakovna rozhodně neobejde. Chcete-li uspokojit vysoké nároky potenciálních klientů, budete potřebovat…

Bez kvalitní lakovací kabiny to nepůjde

Alfou a omegou a středobodem každé autolakovny budiž lakovací kabina. Skvělému renomé se těší platformy značky Nova Verta, které v České republice dodává společnost Naver s.r.o. Ať už máte v plánu cokoliv, dostane se vám řešení na míru dle specifických potřeb. V portfoliu je množství rozličných modelů, které se liší nejen rozměry, ale také stavbou a vlastnostmi. Neméně pestré je i volitelné příslušenství, díky kterému lze lakovací kabinu maximálně přizpůsobit.

Vstupní a výstupní agregáty

Jak vyřešit výměnu vzduchu v lakovací kabině? Optimální prostředí pro práci zajistí špičková vzduchotechnika. Konkrétně přívodní a odsávací agregáty, které se postarají o to, aby se přiváděný čerstvý vzduch ohřát na optimální teplotu a v během procesu lakování neustále proudil do kabiny. O odvod znečištěného vzduchu se stará výstupní agregát.

Neobejdete se ani bez dalšího běžného vybavení autolakoven

Na závěr se vrátíme k výše zmíněnému dodavateli Naver, který nabízí také zdvojené a sušící kabiny, odsávací stěny (pro zachycování přestřiků) a míchací boxy. Díky odsávací stěně zajistíte, aby pracoviště vyhovovalo všem přísným hygienickým normám.

Chcete-li si přečíst přesné technické specifikace lakovacích kabin, agregátů a dalšího vybavení lakoven, poohlédněte se po nich na www.naverbrno.cz. Odborníci z brněnské firmy vám s vybavováním profesionální autolakovny rádi pomohou a doporučí vhodné řešení.

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.