Prodej, opravy a repase turbodmychadel

Turbodmychadlo patří mezi součástky s poměrně jednoduchou konstrukcí. V podstatě jde o turbínu a kompresor, obojí umístěné na společné hřídeli. A přestože je turbo konstruováno tak, aby dokázalo vyvinou velmi vysoké otáčky, postupem času se samozřejmě opotřebuje, případně se na něm projeví výrobní vada a odporoučí se do věčných lovišť ještě dříve. Otázka zní – co s porouchaným turbem?

Můžete si koupit nové turbo, nebo probudit staré zpátky k životu

Vynikajícího poměru ceny a kvality služeb se dočkáte u odborníků ze společnosti TURBÍNY CZ s.r.o. Ti nabízí prodeji zbrusu nová turbodmychadla a zároveň se specializují také na opravy poškozených turbodmychadel a repase. Vzhledem k dlouholeté působnosti v oboru dokáží opravit téměř jakékoliv poškození.

Nová turbodmychadla jsou skladem a prodejce je expeduje okamžitě. Vy budete mít balík v ruce již do 24 hodin, případně ihned na některé z mnoha výdejních skladů a provozoven v rámci celé České republiky. V nabídce najdete turbodmychadla od předních výrobců:

  • Garrett
  • Borg Warner Turbo System
  • IHI
  • Mitsubishi
  • Holset
  • Schwitzer
  • Toyota

V případě méně tradičních požadavků (turbodmychadlo pro exotičtější vůz) neváhejte prodejce kontaktovat. Pokusí se udělat vše, co je v jeho silách a turbo pro vás sežene. Záruka originality je u veškerého zboží samozřejmostí.

Nedílnou součástí nabídky jsou náhradní díly, polotovary a opravné sady. Především tedy komponenty, které budete potřebovat k servisu a opravě (např. ložiska, hřídele nebo těsnění).

Jak dlouho trvá oprava/repase turba?

Rozhodnete-li se pro opravu, opět se můžete spolehnout na bleskové jednání – vaše turbo bude v perfektní kondici do 24 hodin a v urgentním případě dokonce na počkání. Repase formou výměny starého turba za nové probíhá do druhého dne.

Pro další informace a aktuální katalog turbodmychadel pro rok 2015 zavítejte na www.turbiny.cz.

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.